2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Łódzkie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Łódź
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Śródmieście
Polenergia Fotowoltaika
Dodane 23 kwietnia 2024

Specjalista ds. Umawiania Spotkań

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Jesteś studentem i chcesz zacząć pracować? A może dotychczasowa praca przestała Cię satysfakcjonować?

Czas to zmienić! Zarabiaj, rozmawiając przez telefon :)

Twoim głównym zadaniem będzie umawianie spotkań dla naszych Przedstawicieli.

Twój zakres obowiązków:

  • umawianie spotkań dla naszych doradców

  • planowanie tras

  • zarządzanie kalendarzem spotkań

  • informowanie o produktach firmy

  • bieżące wsparcie obszaru sprzedaży w organizacji

Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia w sprzedaży czy w rozmowach z Klientami. Wszystkiego Cię nauczymy!

To oferujemy:

  • praca w młodym, kreatywnym, pełnym pasji zespole

  • wsparcie doświadczonych kolegów i super koordynatorów

  • stałe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami

  • szkolenie wstępne

  • wysokie zarobki - średnia waha się w granicach 6000-8000 zł

  • przyjazne miejsce pracy, do którego chce się przychodzić

  • ogromne możliwości rozwoju i perspektywa rozpoczęcia kariery również w innych obszarach firmy.

Czekamy na Twoją aplikację - do zobaczenia!

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 794522980