2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Dolnośląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Wrocław
  7. Przedstawiciel handlowy - Śródmieście
Dodane 07 maja 2024

Specjalista ds. telefonicznej obsługi klienta - Wrocław

Lokalizacja

Wrocław, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa programu komputerowego do odbierania sygnałów alarmowych
  • Kontakt telefoniczny z Klientami w zakresie odbieranych sygnałów z obiektów monitorowanych (połączenia przychodzące i wychodzące bez sprzedaży)
  • Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług

Nasze wymagania:

  • Znajomość obsługi komputera
  • Zaangażowanie do pracy
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • Niekaralność
  • Komunikatywność

Mile widziane:

  • Mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta

To oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w renomowanej polskiej firmie
  • Po okresie próbnym umowa o pracę
  • Szkolenie przygotowujące do pracy na w/w stanowisku
  • Ciekawą pracę z możliwością rozwoju zawodowego
  • Miłą atmosferę w międzypokoleniowym zespole

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dokładna lokalizacja
Dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście
ID: 912133822