2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Śląskie
  5. Inżynieria - Katowice
  6. Inżynieria - Śródmieście
Dodane 23 maja 2024

Specjalista ds. technicznych

Lokalizacja

Katowice, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Osoba zatrudniona na stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za:

ZADANIA:

  • nadzór nad pracami podmiotów trzecich w zakresie procesu inwestycyjnego (dotyczy obiektów kubaturowych);

  • wytwarzanie i gromadzenie dokumentacji w zakresie prac remontowo - budowlanych;

  • dozór grupy technicznej Biura;

  • prowadzenie ksiąg obiegów budowlanych;

  • terminowe prowadzenie postępowań w zakresie okresowych przeglądów obiektów;

  • nadzór nad innymi procesami technicznymi Biura tj. układem torowo - trakcyjnym, urządzeniami bocznicy, etc.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie w zakresie budownictwa ogólnego (technik/inżynier);

  • sprawowanie samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie (uprawnienia budowlane);

  • obsługa pakietu Office;

  • obsługa programu AutoCAD;

  • kosztorysowanie we wskazanych systemach.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • zatrudnienie w stabilnej Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • możliwość bezpłatnego podróżowania pracowników pociągami Kolei Śląskich;

  • możliwość doskonalenia umiejętności i rozwoju;

  • nagrody jubileuszowe;

  • możliwość korzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie do wypoczynku pracowników oraz wypoczynku zorganizowanego dzieci pracowników, karty aktywności sportowych);

  • możliwość korzystania z ulgowych usług transportowych dla pracowników dofinansowanych przez Spółkę;

  • dodatkowy dzień wolny z okazji "Dnia Kolejarza".

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Katowice, Śródmieście
ID: 917122266