2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Tarnów
Dodane 17 maja 2024

Specjalista / Specjalistka ds. szkoleń

Wynagrodzenie

4 300 - 6 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tarnów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W GTW Project od 2009 r. zajmujemy się realizacją szkoleń i kursów zawodowych dla różnych grup odbiorców.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. szkoleń.

Podstawowy zakres obowiązków:

  • wyszukiwanie zapytań ofertowych/przetargów, monitorowanie rynku szkoleniowego

  • aktywna prezentacja i sprzedaż oferty szkoleniowej

  • pozyskiwanie Klientów na usługi szkoleniowe

  • przygotowywanie oferty szkoleniowej firmy

  • przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji szkoleń, organizacja i obsługa szkoleń, kontakt z wykładowcami/trenerami

 dodatkowo:

  • obsługa strony internetowej firmy, obsługa ogłoszeń w internecie, social media

  • obsługa poczty (tradycyjnej i elektronicznej), archiwizowanie dokumentów, sporządzanie pism/korespondencji, obsługa telefonu i in. sprzętu biurowego, inne prace biurowe, administracyjne.

Od kandydatów oczekujemy:

  • samodzielności w realizacji zadań

  • umiejętności strategicznego myślenia i podejmowania decyzji

  • umiejętności pracy w zespole

  • umiejętności pracy pod presją czasu

  • dobrej samoorganizacji pracy.

Do współpracy zapraszamy osoby:

  • nastwione na efektywną pracę, opartą również na autorskich pomysłach

  • otwarte, dla których praca w branży szkoleniowej jest lub może być wyzwaniem i przyjemnością

  • kreatywne i zaangażowane

  • nastawione na osiągnięcie sukcesu

  • o wysokiej kulturze osobistej.

Preferowane będą osoby posiadające doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • wygodną formę zatrudnienia (w tym umowa o pracę)

  • wynagrodzenie dodatkowe (premiowe/prowizyjne) uzależnione od wyników

  • wsparcie ze strony doświadczonego zespołu

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • szkolenia nastawione na podnoszenie kompetencji zawodowych

  • uczestnictwo w realizacji ciekawych projektów

  • niezbędne narzędzia pracy.

Dokumenty aplikacyjne opatrzone stosowną klauzulą RODO prosimy przesyłać drogą elektroniczną.

Lokalizacja

Tarnów,

Małopolskie

Małopolskie, Tarnów
ID: 918945755