2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Wawer
Pomagamy Kredytobiorcom
Dodane 03 maja 2024

Specjalista ds. Sprzedaży Zdalnej

Wynagrodzenie

3 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wawer

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Samozatrudnienie, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowaRekrutacja online

Firma Lead4You sp. z o.o. działająca pod marką www.pomagamy-kredytobiorcom.pl to niezwykle skutecznie działający zespół, który tworzą Eksperci z kilkunastoletnim doświadczeniem w bankowości, prawie bankowym i obsłudze klienta.

Pomagamy klientom w:

  • zwrotach prowizji bankowej,

  • sankcjach kredytów darmowych,

  • restrukturyzacjach prywatnych i biznesowych,

  • unieważnieniu kredytów frankowych,

  • czyszczeniu BIK,

  • oddłużaniu.

Znajomość rynku oraz posiadana przez nas wiedza sprawiają, że niezwykle skutecznie realizujemy cel jakim jest pomoc naszym Klientom. Bezpłatnie analizujemy każdą sprawę, a proponowane przez nas rozwiązania oraz strategia dobierana jest indywidualnie biorąc pod uwagę oczekiwania i potrzeby każdego Klienta.

Twój zakres obowiązków:

  • Telefoniczne pozyskiwanie klientów.

  • Zarządzanie bazą klientów i kontaktów - generowanie lead'ów sprzedażowych.

  • Badanie potrzeb klienta.

  • Realizowanie założeń zadań sprzedażowych.

  • Rejestrowanie, analizowanie i monitoring działań marketingowo-sprzedażowych w systemie CRM.

Nasze wymagania:

  • Wysoki poziom komunikatywności.

  • Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów.

  • Znajomość zasad telefonicznego kontaktu z klientami.

  • Samodzielność i entuzjazm w działaniu.

  • Wysoka determinacja w osiąganiu celu.

To oferujemy:

  • Praca od poniedziałku do piątku, brak pracujących weekendów.

  • Zatrudnienie na umowę o dzieło.

  • Wynagrodzenie stałe plus bonusy za wyniki sprzedażowe.

  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym.

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Szkolenia produktowe i sprzedażowe.

  • Możliwość pracy na 1/2 , 3/4 lub pełen etat (mile widziani studenci)

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wawer
ID: 905700496