2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Ujrzanów
Dodane 10 maja 2024

Specjalista ds. Sprzedaży z językiem angielskim w Emalco Enamelware

Lokalizacja

Ujrzanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Prężnie rozwijająca się firma handlowo-produkcyjna Emalco Enamelware, specjalizująca się w produkcji i eksporcie wyrobów emaliowanych do krajów Ameryki Północnej, Australii, Skandynawii i Europy Zachodniej, w związku z dalszym rozwojem, poszukuje doświadczonego specjalisty ds. sprzedaży z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego.

Oczekujemy:

  • minimum 2 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, umożliwiającej swobodną komunikację zarówno w mowie, jak i piśmie,

  • wysokich umiejętności komunikacyjnych,

  • nastawienia na rozwój i osiąganie wyznaczonych celów,

  • zaangażowania w powierzone zadania i rzetelności,

  • dobrej znajomości pakietu MS Office,

  • otwartego umysłu i pozytywnego nastawienia,

  • mile widziana znajomość innych języków obcych, która będzie dodatkowym atutem.

Twoje zadania:

  • obsługa istniejących i pozyskiwanie nowych klientów w języku angielskim (mailowo i telefonicznie),

  • prowadzenie negocjacji handlowych,

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów za pomocą mediów społecznościowych i innych kanałów,

  • posprzedażowa obsługa klientów,

  • dbanie o wysoką jakość obsługi i satysfakcję klienta.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat,

  • wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii sprzedażowych,

  • pracę w godzinach 8:00 – 16:00 z wolnymi weekendami,

  • możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

  • pracę w nowoczesnym budynku pod Siedlcami, w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • zawsze pyszną kawę na miejscu,

  • dodatkową dopłatę do pakietu medycznego i ubezpieczenia grupowego,

  • atrakcyjne zniżki pracownicze na produkty firmy,

  • prezent powitalny dla nowych członków zespołu.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Ujrzanów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ujrzanów
ID: 899657898