2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Wielkopolskie
  6. Obsługa hotelowa - Zbąszyń
Dodane 12 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży wesel i imprez okolicznościowych

Lokalizacja

Zbąszyń

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Główne zadania:

  • przygotowanie i koordynacja wesel oraz imprez okolicznościowych

  • prowadzenie spotkań oraz prezentacja obiektu

  • przygotowywanie ofert i kalkulacji

  • aktywne pozyskiwanie klientów

  • śledzenie aktualnych trendów i bieżące aktualizowanie oferty

  • współpraca z pozostałymi działami hotelu

Oczekujemy:

  • poczucia estetyki, kreatywności i otwartości na wyzwania

  • umiejętności budowania dobrych relacji z klientami,

  • komunikatywności,

  • znajomości języka angielskiego

  • bardzo dobrej znajomości obsługi komputera,

  • umiejętności planowania i efektywnej realizacji zadań,

  • zdolności organizacyjnych, samodzielność i dokładność w działaniu

  • umiejętności pracy pod presją czasu,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • pracę w młodym, przyjaznym zespole,

  • umowę o pracę na etat,

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,

  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego

  • możliwość zakwaterowania

Jeśli zatem chciałbyś stać się częścią zespołu naszego Hotelu - napisz do nas!

Dołącz do nas i twórz razem z nami wspaniałe miejsce do wypoczynku w Zbąszyniu!

CV prosimy wysyłać emailem na podany adres lub składać bezpośrednio w recepcji Hotelu.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Lokalizacja

Zbąszyń,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Zbąszyń
ID: 717415673