2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Gdów
Dodane 17 maja 2024

Specjalista ds. sprzedaży usług logistycznych/ spedytor

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i organizowanie transportów

  • Poszukiwanie i sprzedaż ładunków na pojazdy własne

  • Pozyskiwanie nowych kontrahentów i przewoźników

  • Utrzymywanie dobrych relacji z obsługiwanymi klientami

  • Obsługa transportowa obecnych klientów

  • Nadzór nad obiegiem dokumentów eksportu i importu

  • Ścisła współpraca z pozostałymi członkami zespołu handlowego i działem marketingu

  • Przygotowywanie indywidualnych ofert oraz umów z nowymi kontrahentami, negocjacie cen

  • Optymalizacja procesów sprzedażowych - jesteśmy otwarci na zmiany i eksperymenty!

Wymagania pracodawcy

  • Min. 2-letnie doświadczenie w branży TSL – warunek konieczny

  • Łatwość nawiązywania relacji handlowych

  • Znajomość branży TSL oraz giełd transportowych

  • Komunikatywna znajomość jęz. angielskiego

Mile widziane

  • Posiadanie kontaktów w branży i bazy klientów

Pracodawca oferuje

  • Stabilne i długotrwałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy

  • Pracę w godz. 8-16/ 9-17, od poniedziałku do piątku

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

Lokalizacja

Gdów,

Małopolskie

Małopolskie, Gdów
ID: 917124938