2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wrocław
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Fabryczna
Dodane Dzisiaj o 10:37

Specjalista ds. sprzedaży, sprzedawca, branża techniczna Fabryczna

Wynagrodzenie

4 300 - 6 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Nie

Jesteś utalentowanym sprzedawcą. Szukasz stabilności na lata. Chcesz godziwie zarabiać. Marzy ci się awans. Chcesz, aby w końcu doceniono Twoje pomysły. Lubisz wiedzieć i potrafisz swoją wiedzą dzielić się z innymi. Pytasz, kiedy nie wiesz. Znasz swoją wartość.

Możliwe nawet, że masz doświadczenie w telemarketingu i dobrze orientujesz się w branży budowlanej, przemysłowej.

Jeśli, na dodatek, chcesz pracować….spójrz poniżej:

Specjalista ds. sprzedaży, branża elektrotechniczna

Miejsce pracy: Wrocław

Charakter pracy: stacjonarna obsługa klienta, praca na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży

Opis stanowiska:

Na tym stanowisku zaangażujemy Cię w obsługę stacjonarną klientów, pozyskiwanie nowych klientów. Będziesz operować światowymi markami produktów. Będziesz współpracować z największymi graczami na rynku elektronarzędzi dla przemysłu i budownictwa. Między innymi za to będziemy Ci płacić. Niemało.

Czego będziemy wymagać od Ciebie?

Zaangażowania. Determinacji. Otwartości na rzeczy nowe. Współpracy. Pomysłów. Wszystko to w dowolnych proporcjach. Umiejętność skutecznej komunikacji bezpośredniej, przez telefon, mailem. Mile widziane.

Stanowimy zgrany, skuteczny zespół. Będzie nam bardzo miło, jeśli wspólnie uznamy, że pasujesz do nas. I my do Ciebie. Będzie nam tym bardziej miło, kiedy podzielisz się z nami swoimi doświadczeniami w zakresie sprzedaży na rynku przemysłowym, budowlanym bądź też innym, niezbyt daleko wykraczającym poza interesujące nas obszary.

Co mamy do zaoferowania?

Umowę o pracę. Stałą podstawę plus część zmienną wynagrodzenia. Narzędzia pracy. Szkolenia handlowe, produktowe i rozwojowe. Coaching na każdym etapie Twojej pracy. Prawo do awansu w stale rozwijających się strukturach operacyjnych naszej firmy.

Mamy do zaoferowania coś jeszcze, co bardzo Ci się spodoba. Jeśli dołączysz do naszego zespołu.

Pamiętaj, nie chcemy zatrudnić Twojego CV. Jak myślisz, dlaczego ?

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 775346130