2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Mazowieckie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Warszawa
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Mokotów
Dodane 23 maja 2024

Specjalista ds. Sprzedaży – praca zdalna

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna, Praca hybrydowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Uwaga - Premium Contact rekrutuje!

Poszukujemy obecnie do pracy zdalnej młodych utalentowanych

Specjalistów ds. Sprzedaży – praca zdalna !!!

Twój zakres obowiązków

·       Aktywne i systematyczne pozyskiwanie nowych sprzedaży poprzez telefoniczny kontakt z Klientem;

·       Przygotowywanie ofert sprzedaży i prezentacja oferty podczas rozmów z klientami

·       Budowanie i utrzymywanie pozytywnych kontaktów i dbanie o pozytywny wizerunek firmy

·       Współpraca z zespołem

·       Monitorowanie zamówień i dbanie o zachowanie odpowiednich wskaźników

·       Realizacja planów sprzedażowych

Praca od 8:00 do 16:00

Nasze wymagania

·       Umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania relacji oraz elastyczność w komunikacji;

·       Wysoka samodzielność w planowaniu i organizacji pracy;

·       Gotowość do podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywania wiedzy;

·       Nastawienie na realizację celu indywidualnego oraz zespołowego

·       Dobra znajomość obsługi komputera oraz posiadanie swojego sprzętu: komputer, słuchawki z mikrofonem oraz stałe łącze internetowe.

Mile widziane

·       Doświadczenie w pracy na stanowiskach związanych ze sprzedażą B2C lub B2B

To oferujemy

·       Pracę całkowicie zdalną

·       Atrakcyjny system wynagrodzeń

·       Praca w przyjaznej atmosferze, wspierającej rozwój i współpracę

·       Szkolenia płatne po wypracowaniu 130 godzin

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 867484730