2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Śląskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Pszczyna
Dodane 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. Sprzedaży internetowej / E-commerce - Pszczyna

Wynagrodzenie

4 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pszczyna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Inny, Praktyka / staż, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Prężnie rozwijająca się firma z branży technologicznej – FLYSTORE.pl poszukuje kandydatów odpowiedzialnych za bieżącą sprzedaż internetową. Firma zajmuje się sprzedażą dronów oraz wszelkiego rodzaju elektroniki użytkowej.

Specjalista ds. Sprzedaży internetowej

Miejsce pracy: Pszczyna

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • Tworzenie / Wystawienie / Edycja ofert (Allegro / Strona internetowa)

  • Analizę i monitorowanie działań konkurencji;

  • Zarządzanie promocjami i wyróżnieniami;

  • Dbanie o atrakcyjność i aktualność ofert na różnych kanałach sprzedaży m. in. Allegro.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenie w pracy w branży e-commerce;

  • Dobrej znajomość platformy Allegro

  • Bardzo dobrej organizacji pracy i dokładności;

  • Komunikatywności i samodzielności;

  • Wysokiej kultury osobistej;

  • Umiejętności pracy w zespole;

  • Kreatywności w zakresie radzenia sobie z niestandardowymi sytuacjami.

Mile widziana jest:

  • Znajomość obsługi Baselinkera,

  • Znajomość Subiekt GT,

  • Znajomość obsługi Ceneo,

  • Znajomość narzędzi promocyjny na Allegro,

  • Znajomość narzędzi analitycznych dot. Allegro.

  • Znajomość obsługi platformy Shoper

Oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B

  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego oraz Medicover Sport

  • Pracę w nowoczesnym, przestronnym biurze od 8:00 - 16:00;

  • Pracę w młodym, sympatycznym zespole;

  • Duże zniżki pracownicze na produkty z naszej oferty

  • Eventy integrujące zespół

  • Wszystkie niezbędne narzędzia – w tym obszerne szkolenie z zakresu działalności firmy, produktów i sprzedaży;

  • Szkolenia wewnętrzne poszerzające wiedzę oraz kwalifikacje zawodowe.

  • • miłą i przyjazną atmosferę w pracy oraz pomoc przy wdrożeniu w nowe obowiązki

  • • pracę w ciekawej branży

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą i sądzisz, że pasujesz do naszego zespołu- wyślij swoje zgłoszenie, chętnie spotkamy się z Tobą na rozmowie kwalifikacyjnej!

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

Lokalizacja

Pszczyna,

Śląskie

Śląskie, Pszczyna
ID: 671172983