2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Lubelskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Lublin
Dodane 23 kwietnia 2024

specjalista ds. sprzedaży internetowej

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Praktyka / staż

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • obsługa i realizacja zamówień przez stronę internetową oraz Allegro,

  • tworzenie ofert handlowych

  • obsługa klienta internetowego

  • realizacja zamówień

·         tworzenie opisów produktów,

·         wystawianie aukcji na Allegro,

·         dodawanie produktów i opisów na stronę

  • tworzenie postów, relacji krótkich filmów w social mediach (obsługa social media)

Nasze wymagania

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • dobrej znajomości obsługi komputera oraz pakietu MS Office (Word, Excel)

  • umiejętności analitycznego i logicznego myślenia

  • obróbka zdjęć, edycja filmów

  • umiejętności pracy w zespole

  • znajomość obsługi social media: Facebook, YouTube, Instagram, TikTok, Twitter i inne

To oferujemy

  • zatrudnienie na etat po okresie próbnym

  • stałą pensję + premię zależną od wyników

·         pracę w młodym i dynamicznym zespole,

·         rabaty pracownicze

·         niezbędne narzędzia do pracy,

  • praca w młodym zespole od poniedziałku do piątku

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 895163812