2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Praga-Południe
Dodane 07 maja 2024

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi Klienta (Język angielski)

Wynagrodzenie

5 500 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży i obsługi Klienta

Miejsce pracy: Warszawa, Wawer

Poszukujemy energicznej osoby na stanowisko Specjalisty ds. sprzedaży i obsługi Klienta, która posiada doskonałe umiejętności komunikacyjne w języku angielskim.

Obowiązki:

  • Aktywne nawiązywanie kontaktów handlowych i koordynacja procesu obsługi klienta w relacjach z międzynarodowymi partnerami za pomocą korespondencji mailowej i telefonicznej.

  • Tworzenie dokumentów handlowych i faktur oraz ich terminowe przesyłanie do klientów.

  • Skuteczna obsługa i koordynacja zamówień, zapewniając ich terminowe realizacje.

    Wymagania:

  • Doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

  • Preferowane doświadczenie w obszarze obsługi klienta lub sprzedaży.

  • Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.

  • Organizacja pracy oraz umiejętności analityczne.

  • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office.

    Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu.

  • Przyjazne środowisko pracy.

  • Wynagrodzenie podstawa 5000-6000zl brutto + prowizja od sprzedaży

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 912257871