2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Wielkopolskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Wolsztyn
Kamil
Dodane 22 maja 2024

Specjalista ds. sprzedaży Allegro - E-commerce

Lokalizacja

Wolsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w zarządzaniu aukcjami Allegro (+ inne platformy)

  • Wsparcie w zarządzaniu sklepem internetowym

  • Aktualizacja i tworzenie treści na stronie sklepu internetowego (opisy, atrybuty, blog itp.)

  • Wsparcie przy prowadzeniu bieżącej komunikacji serwisów internetowych

  • Rozbudowa obecnych i znalezienie nowych kanałów sprzedaży

  • Tworzenie strategii rozwoju i promocji marki

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Dobra organizacja pracy, otwartość na nowe rozwiązania i kreatywność

  • Samodzielność, rzetelność i precyzja w działaniu

  • Podstawowa znajomość HTML, CSS

  • Znajomość programów graficznych: PS, gimp etc.

  • Płynne poruszanie się i znajomość kanałów Social Media (FB, IG, YouTube, etc.),

  • Doświadczenie z systemem zarządzania treścią oraz CMS WooCommerce,

  • Znajomość j. angielskiego w piśmie

  • Umiejętność pracy z ludźmi

To oferujemy

  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie (Umowa o pracę)

  • Przyjemną, niekorporacyjną atmosferę pracy w młodym zespole

  • Stabilne zatrudnienie

  • Ciekawe i rozwijające zadania

  • Wszelkie potrzebne narzędzia oraz programy

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15

  • Wynagrodzenie podstawowe plus premie uznaniowe

Alasta Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Najlepszym dowodem naszej innowacyjności i szybkości rozwoju są zdobyte umiejętności oraz tworzenie autorskich trendów, które zbudowały nam pozycję lidera wśród sprzedawców na rynku szklarskim w całej Europie.

Dzięki ciągłej inwestycji w najnowsze technologie oraz najlepszym, dostępnym materiałom jesteśmy w posiadaniu nowoczesnego parku maszynowego do wytwarzania i obróbki szkła. Sprawdzone systemy zarządzania produkcją pozwalają realizować zamówienia w krótkim czasie. Wysoce wyspecjalizowani pracownicy dbają, by bezpiecznie dostarczać eleganckie produkty do naszych najbardziej wymagających klientów.

Lokalizacja

Wolsztyn,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Wolsztyn
ID: 789650876