2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Jarocin
Dodane 22 kwietnia 2024

Specjalista ds. Sprzedaży

Lokalizacja

Jarocin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Producent toreb papierowych Firma PROMAR Marciniak poszukuje kandydata na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży

OFERUJEMY:

·         przyjazną i komfortową atmosferę w pracy,

·         wysokie wynagrodzenie

·         zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

ZADANIA:

  • kompleksowa obsługa klientów krajowych oraz zagranicznych

  • utrzymywanie profesjonalnych kontaktów handlowych ze stałymi klientami i poszukiwanie nowych odbiorców,

  • odpowiedzialność za całokształt spraw związanych ze sprzedażą produktów firmy

  • przygotowywanie ofert handlowych

  •  nadzór nad procesem realizacji zamówień

WYMAGANIA:

  • wykształcenie średnie lub wyższe

  • znajomość języka angielskiego - w stopniu ZAAWANSOWANYM

  • mile widziane doświadczenie

  • komunikatywność, samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej

Zainteresowane osoby prosimy o dostarczenie dokumentów osobiście: Firma PROMAR ul. Przemysłowa 9 Jarocin lub za pośrednictwem portalu olx.

Lokalizacja

Jarocin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Jarocin
ID: 856078532