2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Miłoszyce
Piotr Janiak
Dodane 06 maja 2024

Specjalista ds. Sprzedaży

Wynagrodzenie

5 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Miłoszyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna

Opis

O nas

Od lat działamy na polskim rynku jako Lagraf Partners, świadcząc kompleksowe usługi polskim przedsiębiorstwom w dziedzinie zaopatrzenia w materiały eksploatacyjne i opakowania. Na tle konkurencji wyróżnia nas zaangażowanie i najwyższa jakość, którą możemy oferować przy zachowaniu korzystnych cen.

www.lagraf.com.pl

www.ribbonttr.com

Twój zakres obowiązków

sprzedaż i promocja produktów Lagraf Partners;

identyfikacja nowych obszarów sprzedaży i aktywne pozyskiwanie nowych klientów;

monitorowanie rynku;

prowadzenie dokumentacji podejmowanych działań;

przygotowywanie okresowych raportów z pracy.

Nasze wymagania

wykształcenie min. średnie;

doświadczenie w sprzedaży -warunek konieczny;

dobra organizacja pracy, operatywność i dyspozycyjność;

umiejętność obsługi komputera w środowisku MS Office;

prawo jazdy kat. B;

doświadczenie w branży (drukarnia flexograficzna, offsetowa, reklama);

To oferujemy

ciekawą pracę;

pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole;

atrakcyjne warunki zatrudnienia;

umowę na czas nieokreślony;

samochód służbowy, laptop, telefon, benefit system, lekcje angielskiego.

Lokalizacja

Miłoszyce,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Miłoszyce
ID: 729345418