2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rejestracja i obsługa pacjentów
  5. Rejestracja i obsługa pacjentów - Kujawsko-pomorskie
  6. Rejestracja i obsługa pacjentów - Osielsko
Dodane 30 maja 2024

Specjalista ds. Social Media/ Rejestratorka

Lokalizacja

Osielsko

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem Centrum Rehabilitacji Szpitala Eskulap,

poszukujemy rejestratorki z doświadczeniem w zakresie marketingu i obsługi social mediów.

Jeśli masz:

  • świeży umysł,

  • głowę pełną pomysłów,

  • pozytywne nastawienie

  • i nie boisz się wyzwań

  • oraz posiadasz odpowiednie kwalifikacje.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • planowanie, organizacja i monitorowanie działalności placówki,

  • zapewnienie efektywności oraz wysokiej jakości opieki medycznej,

  • kontakt bezpośredni i telefoniczny z pacjentami,

  • udzielanie pełnej informacji o świadczonych usługach,

  • współpraca z personelem medycznym i niemedycznym placówki,

  • przygotowywanie dokumentów związanych z obsługą pacjentów,

    ORAZ

  • udział w tworzeniu i realizacji strategii marketingowej i PR-owej, prowadzenie fanpage oraz promowanie firmy w Social Mediach,

  • przygotowanie kampanii informacyjnych i materiałów reklamowych,

  • bieżący monitoring, raportowanie aktywności na zarządzanych profilach oraz badanie potrzeb rynku i analiza działań konkurencji,

  • kreatywność, pasja oraz chęć poszukiwania nowych rozwiązań.

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • umiejętności pracy w zespole i zaangażowania w pracę,

  • łatwości nawiązywania pozytywnych relacji oraz empatii,

  • wysokiej kultury osobistej oraz zdolności interpersonalnych,

  • zaangażowania, kreatywności i inicjatywy w działaniu,

  • umiejętności zarządzania swoim czasem czasu pracy,

  • umiejętności radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych,

  • bardzo dobrej znajomości obsługi komputera i programów graficznych.

MILE WIDZIANE:

  • umiejętność obsługi urządzeń fiskalnych oraz terminala płatniczego

  • znajomość narzędzi analitycznych i reklamowych będzie dodatkowym atutem.

CO OFERUJEMY:

  • Pracę w miłym i zgranym zespole,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Ciekawą i rozwijającą pracę z profesjonalnym zespołem

  • Doskonale wyposażone stanowisko pracy,

  • Forma zatrudnienia na umowę zlecenie/samozatrudnienie.

Zapraszamy do składania CV:

  • Osoby zaangażowane, obowiązkowe, komunikatywne, pełne kultury osobistej

  • Osoby gotowe do współpracy na podstawie umowy zlecenia lub kontraktu (własna działalność gospodarcza)

Forma zatrudnienia:

  • Umowa zlecenie lub kontrakt

Skontaktuj się z nami, może to właśnie Ciebie szukamy.

Lokalizacja

Osielsko,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Osielsko
ID: 918660640