2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Śląskie
  6. Marketing - Katowice
  7. Marketing - Ligota-Panewniki
Dodane 08 maja 2024

Specjalista ds. social media i content/wideo marketingu- TikTok, Insta

Wynagrodzenie

30 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Katowice, Ligota-Panewniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Czy poszukujesz nowych, ekscytujących wyzwań i chcesz rozwijać swoją karierę w dynamicznym świecie e-handlu? Przyłącz się do naszego zespołu jako Producent Filmów i wspomóż nas w rozwijaniu naszej obecności w mediach społecznościowych!

Obowiązki:

  • Kreowanie przyciągających i wysokiej jakości materiałów filmowych na platformy TikTok, YouTube, Instagram, Facebook

  • Opracowywanie scenariuszy, realizacja ujęć, montaż oraz dodawanie efektów wizualnych do filmów.

  • Analiza trendów w celu dostosowania treści do algorytmów.

  • Współpraca z działem marketingu w tworzeniu filmów zgodnych ze strategią marki.

Wymagania:

  • Doświadczenie w tworzeniu filmów, w tym pisanie scenariuszy, kręcenie, montaż i efekty wizualne.

  • Biegła znajomość mediów społecznościowych, zwłaszcza TikToka i YouTube, Facebook, Instagram

  • Wiedza o rynku e-handlu i platformie Allegro.

  • Zdolności komunikacyjne i innowacyjne podejście do tworzenia treści.

  • Umiejętność pracy zarówno zespołowej, jak i samodzielnej.

Dodatkowo:

  • Praca polega na tworzeniu filmów instruktażowych i użytkowych dla istniejących produktów, jak również promocyjnych dla nowości.

  • Wymagana znajomość języka angielskiego.

Dodatkowa wiedza i zdolności:

  • Produkcja filmów: Realizacja filmów przyciągających uwagę i o wysokim standardzie dla mediów społecznościowych obejmuje przygotowanie scenariuszy, kręcenie, montowanie oraz tworzenie efektów wizualnych.

  • Zrozumienie mediów społecznościowych: Znajomość działania algorytmów i aktualnych trendów na TikToku oraz YouTube, a także znajomość formatów filmowych preferowanych przez te platformy.

  • E-handel i Allegro: Wiedza o sektorze e-handlu i platformie Allegro niezbędna do kreowania treści przyciągających uwagę potencjalnych nabywców.

  • Komunikatywność i innowacyjność: Wybitne zdolności w relacjach międzyludzkich i innowacyjne podejście do kreowania materiałów filmowych.

Jeśli jesteś zainteresowany stanowiskiem, dołącz do swojej aplikacji portfolio zawierające przykłady Twoich dotychczasowych projektów. Szczególnie cenne będą te związane z branżą e-commerce oraz działalnością na platformach społecznościowych.

Oferta dotyczy stanowiska pracy na pełen etat, z możliwością dostosowania liczby godzin pracy do preferencji kandydata. Szczegóły dotyczące wymiaru czasu pracy omówimy podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych prosimy przesyłać za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Ligota-Panewniki
ID: 916864808