2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Zachodniopomorskie
  6. Wsparcie techniczne - Szczecin
  7. Wsparcie techniczne - Centrum
Dodane 08 kwietnia 2024

Specjalista ds. Sieci Telekomunikacyjnej

Wynagrodzenie

5 000 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Nasza firma współpracuję z największymi operatorami sieci telekomunikacyjnych na obszarach zachodniej polski gdzie jesteśmy odpowiedzialni za sprawne działanie infrastruktury sieciowej. W skład naszych kompetencji wchodzą instalacje, serwisy oraz budowa i modernizację sieci kablowych. W związku z ciągłym rozwojem naszej działalności poszukujemy ambitnej osoby do pracy w Szczecinie, na stanowisku Specjalista ds. Sieci Telekomunikacyjnej.

Zakres obowiązków:

- usuwanie awarii abonenckich, sieciowych,

- monitorowanie sieci,

- wykonywanie instalacji,

- aktualizowanie dokumentacji,

- budowa nowej infrastruktury, światłowodowej, miedzianej,

Wymagania:

- prawo jazdy kat. B (warunek konieczny),

- brak przeciwwskazań do ewentualnych prac na wysokości,

- wysoka kultura osobista,

- podstawowa znajomość zagadnień związanych z budową sieci telekomunikacyjnych,

- umiejętność konfiguracji końcowych urządzeń sieciowych, takich jak router, switch, radio.

(nie jest to warunek konieczny, pod warunkiem chęci rozwoju i posiadania zdolności do szybkiej nauki).

Oferujemy:

- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,

- samochód służbowy, również do dyspozycji w czasie prywatnym,

- przyjazną atmosferę i wsparcie przez lokalny zespół serwisu,

- pozyskanie doświadczenia w zakresie kompleksowej obsługi dużych sieci telekomunikacyjnych.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926).

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 808728103