2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Praga-Południe
Dodane 20 maja 2024

Specjalista ds. rozliczeń i wsparcia sprzedaży-branża energetyczna

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Modus, autoryzowany Partner PGE, świadcząca usługi w zakresie doradztwa energetycznego, poszukuje osoby skrupulatnej i pracowitej, potrafiącej budować partnerskie relacje, gotowej do podjęcia pracy na stanowisku:

Specjalista ds. rozliczeń i wsparcia procesów sprzedaży - branża energetyczna

  Miejsce pracy: Warszawa Praga Południe, ul. Zamieniecka

Zakres obowiązków:

  • Wdrażanie oraz realizacja zadań wynikających z procesów zawierania i rozliczania umów w kanale B&B.

  • Wsparcie procesu zmiany sprzedawcy w rynku masowym.

  • Współpraca i wsparcie administracyjne Sieci Sprzedaży.

  • Prowadzenie zgłoszeń reklamacyjnych.

  • Rejestracja i archiwizacja danych w systemach CRM i ewidencyjnych.

Jeśli masz:

  • Doświadczenie zawodowy w strukturach Back Office, mile widziany sektor energetyczny.

  • Bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office, w tym programu Excel.

  • Doskonałą organizację pracy, elastyczność i umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Umiejętność komunikowania się.

Lubisz pracować skrupulatnie, sumiennie z pełnym zaangażowaniem?

Zapraszamy serdecznie do nas!

Oferujemy:

  • Pracę z dynamicznym i otwartym zespołem.

  • Dużo dobrej energii.

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy.

  • Nieustanny rozwój zawodowy i personalny.

  • Motywacyjny system wynagradzania.

  • Umowę zlecenie lub kontrakt B2B.

  • Możliwość korzystania na preferencyjnych warunkach z benefitów - prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i pakiet sportowy Multisport.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 919528021