2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Tomaszów Mazowiecki
Dodane 03 maja 2024

Specjalista ds. rozliczeń czasu pracy kierowców

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Praca w programie: 4Trans

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie ewidencji czasu pracy kierowców

  • rozliczanie czasu pracy kierowców z uwzględnieniem płacy sektorowej

  • rozliczanie delegacji krajowych i diet wirtualnych

  • analiza czasu pracy kierowców (analiza naruszeń, kontrola ciągłości danych etc.)

  • rozliczanie dodatkowych składników wynagrodzenia za pracę takich jak: godziny nadliczbowe, godziny nocne, dyżury

  • stała aktualizacja wiedzy z zakresu przepisów niezbędnych do prawidłowej realizacji zadań,

  • nadzorowanie obiegu dokumentów związanych z czasem pracy kierowców,

  • przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby Działu Transportu i innych jednostek organizacyjnych,

Nasze wymagania:

  • dobra znajomość pakietu MsOffice,

  • odpowiedzialność, rzetelność, dokładność, skrupulatność terminowość w wykonywaniu swoich obowiązków,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • umiejętność komunikacji i współpracy

  • zaangażowanie i inicjatywa w działaniu

  • samodzielność jak również umiejętność pracy w zespole

  • wysokie umiejętności interpersonalne.

  • wiedza z zakresu norm i przepisów prawa transportowego, znajomość Pakietu Mobilności, Kodeksu Pracy, przepisów kadrowo-płacowych- mile widziana.

Oferujemy:

  • narzędzia niezbędne do wykonywania zadań (laptop, telefon)

  • dużą samodzielność podczas wykonywania swojej pracy

  • przyjazna atmosfera

Mile widziane osoby z orzeczeniem niepełnosprawności.

Kontakt

Tel: 5 3 6 0 7 8 0 1 4

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki,

Łódzkie

Łódzkie, Tomaszów Mazowiecki
ID: 878341559