2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Wielkopolskie
  6. Rekrutacja - Poznań
  7. Rekrutacja - Stare Miasto
Dodane 09 maja 2024

Specjalista ds. rekrutacji stałych (średni wyższy szczebel)

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego FallWork Sp. z o.o. rozwija swój dział rekrutacji specjalistycznych. Do naszego zespołu poszukujemy osoby, która obejmie stanowisko:

 Lokalizacja: Poznań

 Obowiązki:

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych w formule end to end, zgodnie z zapotrzebowaniem i terminami - odpowiadasz tylko za rekrutacje

  • Aktywne uczestnictwo w każdej fazie projektu rekrutacyjnego

  • Analiza i selekcja CV

  • Doświadczenie w planowaniu i prowadzeniu wywiadów rekrutacyjnych

  • Wykorzystywanie wszystkich metod i technik pozwalających na dotarcie do jak największej liczby kandydatów

  • Utrzymywanie kontaktu z klientami, kierownikami, managerami działów i wewnętrznymi strukturami HR

  • Ewidencja projektów i działań w systemie ATS

  • Raportowanie w kierunku przełożonego

Oczekiwania:

  • 1,5 r. doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji z zakresu średniego i wyższego szczebla

  • Doświadczenie w obszarach:: produkcja, logistyka, sprzedaż, księgowość-kontroling finansowy, IT

  • Znajomość wszystkich etapów procesu rekrutacji, rodzajów wywiadów rekrutacyjnych

  • Znajomość technik direct search, headhunting, Boolean, X-ray search

  • Ugruntowane umiejętności komunikacyjne, dobra organizacja czasu

  • Budowanie relacji z Kandydatami, poszerzanie baz wewnętrznych

  • Chęć ciągłego uzupełniania własnej wiedzy pozwalająca profesjonalnie realizować projekty i pozyskiwać rokujących specjalistów

  • Motywacja i orientacja na realizację celów

  • Samodzielność i gotowość do podejmowania wyzwań

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu na podstawie umowy o pracę

  • Wynagrodzenie podstawowe i motywującą i jasno rozliczaną premię realizacyjną

  • Prywatną opiekę medyczną Luxmed

  • Karta Multisport

  • Pakiet Multilife

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Narzędzia ułatwiające realizację zadań: ATS, Linkedin-premium

  • Pakiety szkoleniowe, kursy językowe

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy

Pracę w przyjaznej atmosferze w centrum Poznania

Osoby zainteresowane zapraszamy do skierowania swojego CV za pośrednictwem serwisu. Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 917137711