2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Opolskie
  6. Rekrutacja - Opole
Dodane 08 maja 2024

Specjalista ds. Rekrutacji Międzynarodowej

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Bailey Group to międzynarodowa firma dostarczająca wykwalifikowanych pracowników do różnych sektorów gospodarki związanych z budownictwem, infrastrukturą energetyczną, portami morskimi i lotniskami. Działamy na terenie Polski, Holandii, Belgii, Danii i Litwy.

Obowiązki:

  • Aktywne pozyskiwanie wykwalifikowanych kandydatów na stanowiska przemysłowe i produkcyjne,

  • Realizacja działań administracyjnych związanych z procesem rekrutacji,

  • Weryfikacja dokumentów pracowniczych,

  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku pracy.

Wymagania:

  • Motywacja do pracy oraz wysoki poziom zaangażowania,

  • Kreatywność i otwartości na wyzwania oraz orientacja na cele,

  • Doskonałe umiejętności interpersonalne,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub/i  holenderskiego,

  • Znajomość obsługi urządzeń biurowych oraz pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie,

  • Umowę o pracę,

  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon,

  • Pracę w dynamicznym, rozwijającym się środowisku,

  • Dofinansowanie do karty Multisport,

  • Szkolenie wprowadzające w zakres obowiązków.

    W Bailey Group naprawdę troszczymy się o naszych współpracowników i staramy się tworzyć przyjazne i angażujące środowisko pracy, które doceni Twój wyjątkowy wkład w nasz wspólny sukces.

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 916860345