2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Wielkopolskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Poznań
  6. E-commerce (handel internetowy) - Naramowice
Neptis
Dodane 31 maja 2024

Specjalista ds. realizacji zamówień w sklepie internetowym

Lokalizacja

Poznań, Naramowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Neptis S.A. jest twórcą unikalnego komunikatora dla kierowców Yanosik, monitoringu pojazdów Flotis, platform Yanosik Autoplac oraz Yanosik Warsztaty. Z naszych rozwiązań korzysta ponad 2 miliony użytkowników miesięcznie!

Tworzymy dedykowane rozwiązania IT, na platformach iOS i Android. Wspieramy naszych Klientów z sektora B2B i B2C, dostarczając profesjonalne rozwiązania dla sektora automotive w obszarze ubezpieczeń i finansowania pojazdów.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu to doskonale się składa, bo aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • realizacja zamówień detalicznych i hurtowych w sklepie internetowym Yanosik

  • przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu

  • zamawianie brakujących produktów u zewnętrznych dostawców

  • monitorowanie stanów magazynowych

Nasze wymagania:

  • podstawowe umiejętności obsługi komputera

  • sumienność, dokładność, dbałość o szczegóły

  • umiejętności manualne

  • dobra organizacja pracy

  • brak przeciwskazań do lekkiej pracy fizycznej​ (podnoszenia paczek do 25kg)

  • dostępność do pracy na pełen etat

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dużym atutem​

To oferujemy:

  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15 lub 8-16

  • dowolna forma zatrudnienia

  • praca dla marki uwielbianej przez Kierowców

  • ciekawe i pełne wyzwań zadania

  • sympatyczny zespół specjalistów otwartych na dzielenie się swoją wiedzą

  • pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, Multisport, język angielski)

  • udział w imprezach i wyjazdach integracyjnych

  • Happy Mondays - tylko dla odważnych! :)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Naramowice
ID: 917339275