2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Zarządzanie projektami
  5. Zarządzanie projektami - Małopolskie
  6. Zarządzanie projektami - Kęty
Dodane 28 maja 2024

Specjalista ds. projektowania sieci światłowodowych Beskid Media

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kęty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

Beskid Media Sp. z o.o.

Jesteśmy operatorem największej sieci światłowodowej na Podbeskidziu. Świadczymy nowoczesne i zintegrowane usługi telekomunikacyjne dla osób prywatnych, firm oraz instytucji. Od ponad 10 lat działamy na terenach powiatów: bielskiego, oświęcimskiego, wadowickiego, żywieckiego i bieruńsko-lędzińskiego. W naszej ofercie znajduje się dostęp do szybkiego i stabilnego Internetu światłowodowego, telewizji cyfrowej oraz telefonii stacjonarnej i komórkowej. Zaufało nam już ponad 40 000 odbiorców, co jeszcze bardziej motywuje nas do realizowania przyjętej misji, jaką jest ciągły rozwój technologiczny oraz terytorialny.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, prowadzimy rekrutację na stanowisko: Specjalista ds. projektowania sieci światłowodowych. Do liczącego ponad 80 osób zespołu poszukujemy osoby interesującej się sieciami telekomunikacyjnymi, projektowaniem, chętnej do podejmowania nowych wyzwań, której osiąganie założonych celów sprawia dużą satysfakcję.

OPIS STANOWISKA:

  • opracowywanie koncepcji i projektów budowy sieci teletechnicznych (światłowodowych);

  • obsługa procesu wydawania warunków technicznych,

  • realizacja uzgodnień z właścicielami nieruchomości gruntowych;

  • kontakt z zarządcami dróg, gminami i innymi podmiotami Skarbu Państwa, związany z realizacją inwestycji oraz utrzymaniem istniejących instalacji;

  • kontakt z operatorami sieci związany z udostępnieniem infrastruktury technicznej (kanalizacja kablowa, istniejąca podbudowa słupowa itp.);

  • rozwiązywanie problemów technicznych związanych z realizacją inwestycji;

  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami,

  • paszportyzacja i inwentaryzacja istniejących zasobów sieciowych.

OCZEKUJEMY:

  • wykształcenia minimum średniego;

  • mile widziani absolwenci lub studenci studiów technicznych;

  • prawa jazdy kat. B;

  • mile widziane doświadczenie w branży;

  • komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu relacji z klientami;

  • dyspozycyjności;

  • kreatywności i umiejętności rozwiązywania sporów;

  • umiejętności obsługi pakietu MS Office;

  • mile widziana umiejętność obsługi aplikacji typu CAD, GIS.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę na pełny etat;

  • atrakcyjne wynagrodzenie (od 5000 do 8000 zł brutto lub więcej w zależności od posiadanego doświadczenia);

  • samochód firmowy na potrzeby realizacji zadań;

  • wsparcie doświadczonej kadry;

  • interesującą pracę w zespole młodych i ambitnych ludzi;

  • program lojalnościowy dla pracowników, m.in. darmowy dostęp do usług świadczonych przez firmę;

  • premie świąteczne i okolicznościowe;

  • bilety do kina;

  • opiekę medyczną (Medicover) lub kartę MultiSport;

  • zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • realizację interesujących projektów;

  • wynagrodzenie podstawowe + prowizję za realizację celów.

MIEJSCE PRACY:

Kęty

KONTAKT:

CV wraz ze zdjęciem prosimy wysyłać na adres: rekrutacja[at]beskidmedia.pl (w tytule maila prosimy podać: Aplikacja na stanowisko Specjalista ds. projektowania sieci światłowodowych). W CV prosimy umieścić klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych dla potrzeb rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych".

Lokalizacja

Kęty,

Małopolskie

Małopolskie, Kęty
ID: 840585629