2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Tychy
Dodane 22 maja 2024

Specjalista ds. produkcji / gospodarki magazynowej

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy nowego współpracownika do realizacji naszej misji. Produkujemy urządzenia do zakręcania i odkręcania połączeń śrubowych z regulowanym momentem obrotowym.

25 lat doświadczenia w branży i nadal nam mało. Gromadzimy wokół siebie ludzi, którzy lubią to co robią. Stąd zależy nam na osobie, która szuka swojego miejsca, przyjemnego miejsca pracy i pozostanie z nami do emerytury.

Produkcja naszych urządzeń odbywa się pod zamówienie klienta.

Opis stanowiska:

  • wykształcenie dowolne, ale zdolności manualno-techniczne są konieczne

  • znajomość podstaw rysunku technicznego

  • umiejętność pracy w zespole oraz dobre poczucie humoru

  • dokładność w wykonywaniu zadań – takie są nasze urządzenia - dokładne

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- perspektywę wieloletniej współpracy

- pracę w systemie 1 - zmianowym (działamy w godzinach 7:00 -15:00)

-szkolenia w zakresie naszej specjalizacji. Wszystko wytłumaczymy i pokażemy

- przyjazną atmosferę i wzajemny szacunek

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 919885893