2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Mława
Dodane Dzisiaj o 10:08

Specjalista ds. pozyskiwania funduszy unijnych dla rolnictwa , Mława

Lokalizacja

Mława

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Firma AGROL zajmująca się sprzedażą maszyn rolniczych zatrudni osobę na stanowisko :

Specjalista ds. pozyskiwania funduszy unijnych

Zakres obowiązków:

- Pisanie wniosków unijnych w ramach dotacji z ARiMR, w ramach projektu Rozwój Małych Gospodarstw i Młody Rolnik,

-Wypełnienie wniosków o dopłaty bezpośrednie innych wniosków zgodnie z aktualnymi potrzebami ( dopłaty bo zbóż , "suszowe " itp.)

- Prowadzenie rozmów z klientem w celu zebrania danych do uzupełniania wniosków.

- Przygotowywanie wniosków o dofinansowanie, w tym sporządzanie biznesplanów, analiz finansowych oraz dokumentacji aplikacyjnej.

- Raportowanie i monitorowanie postępów w realizacji projektów oraz efektywności pozyskanych środków.

- Uczestniczenie w szkoleniach, konferencjach i warsztatach związanych z funduszami unijnymi w sektorze rolniczym.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w doradztwie rolniczym.

  • Logiczne myślenie oraz dokładność w działaniu,

  • Samodzielność oraz zdolność do pracy pod presją czasu.

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Zdolność pisania projektów oraz przygotowywania dokumentacji aplikacyjnej.

  • Kreatywność, otwartość na nowe rozwiązania oraz chęć ciągłego doskonalenia swoich umiejętności.

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• atrakcyjne wynagrodzenie

• niezbędne narzędzia pracy

• szkolenia i kursy pozwalające na ciągły rozwój zawodowy oraz poszerzanie wiedzy z zakresu funduszy unijnych.

• realny wpływ na rozwój firmy oraz własny poprzez możliwość wprowadzania innowacyjnych rozwiązań.

Osoby zainteresowane proszę o aplikowanie poprzez portal olx.pl

www.agrol-moto.pl

Lokalizacja

Mława,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mława
ID: 910510432