2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Świętokrzyskie
  5. Budowa / remonty - Kielce
Dodane 24 kwietnia 2024

Specjalista ds. ofertowania instalacji elektrycznych

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Exbud Budownictwo Sp. z o.o poszukuje pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Analizowanie dokumentacji projektowej instalacji elektrycznych.

  • Przedmiarowanie robót na podstawie otrzymanych projektów instalacji elektrycznych.

  • Przygotowywanie kosztorysów instalacji elektrycznych.

  • Poszukiwanie rozwiązań zastępczych.

  • Optymalizacja przyjętych rozwiązań.

  • Negocjacje z oferentami.

  • Pozyskiwanie i analizowanie ofert od dostawców i podwykonawców.

  • Współpraca z pozostałymi działami wsparcia firmy celem efektywnego przygotowania wycen.

  • Budowanie bazy podwykonawców, dostawców, projektantów.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane kierunki związane z branżą elektryczną lub budowlaną.

  • Znajomość programów: AutoCAD, MS Office (Excel).

  • Znajomość zasad kosztorysowania.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Kreatywność, zaangażowanie, chęć do rozwoju.

  • Doświadczenie w zakresie wyceny robót elektrycznych.

Mile widziane

  • Doświadczenie w realizacji prac na budowie.

  • Znajomość programu NORMA PRO.

Oferujemy:

  • Stabilne, długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Premię za polecenie pracownika

  • Prywatną opiekę medyczną w Medicover z możliwością wykupienia pakietu dla członków rodziny

  • Dodatkowe ubezpieczenie UNIQA

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 901242767