2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Mazowieckie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Warszawa
  6. E-commerce (handel internetowy) - Wilanów
Dodane 22 kwietnia 2024

Specjalista ds. Realizacji Zamówień w Sklepie Internetowym

Wynagrodzenie

28 - 32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wilanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Realizacji Zamówień na pełny etat, od poniedziałku do piątku, w godzinach 07:00-15:00 na Ursynowie.

Opis Stanowiska:

Dołącz do naszego zespołu jako pomocna i dobrze zorganizowana osoba, która wesprze nas w procesie realizacji zamówień internetowych.

Twoje zadania będą obejmowały pracę z katalogiem produktów na komputerze, kompletowanie zamówień, pakowanie, wysyłkę oraz kontakt z klientem.

Obszar zadań:

  • Kompletowanie, pakowanie i wysyłanie zamówień.

  • Praca z systemem Prestashop. Aktualizowanie katalogu produktów.

  • Komunikacja z klientami poprzez email, komunikatory i profile społecznościowe.

  • Chęć do nauki i rozwijania swoich umiejętności

  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane)

Oferujemy:

Pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku w Warszawie. Po okresie próbnym możliwość przejścia na umowę o pracę.

  • Stawka godzinowa 24 -28 zł/h netto.

Proces Rekrutacyjny:

Jeśli jesteś zainteresowany i uważasz, że pasujesz do naszego zespołu, prześlij nam swoje CV oraz list motywacyjny, w którym przekonasz nas, że to właśnie Ty powinieneś dołączyć do naszej ekipy.

Dołącz do Miss Lemonade i rozwijaj swoją karierę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku e-commerce!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wilanów
ID: 657827116