2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Dolnośląskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Wrocław
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Stare Miasto
Michał
Dodane 23 maja 2024

Specjalista ds. obsługi klienta w firmie IT (domeny, hosting)

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

O nas

Nasza firma działa prężnie od 2002 roku. W roku 2007 przenieśliśmy się do Wrocławia i pozostajemy w nim do dziś. Posiadamy liczącą się pozycję na rynku domen internetowych i hostingu.

Naszym klientom oferujemy rejestrację domen we wszystkich krajach świata, hosting na własnych serwerach oraz certyfikaty SSL od wszystkich uznanych wystawców. Projektujemy firmowe serwisy WWW, portale branżowe, a także dedykowane sklepy internetowe z rozbudowanymi konfiguratorami produktów.

Opis stanowiska

W dziale obsługi klienta będziesz pierwszym punktem kontaktu dla naszych klientów w ramach serwisów Domeny.tv, MSERWIS, Certyfikaty24 oraz Let’s Domains. Będziesz odpowiedzialny za to, aby klienci szybko i profesjonalnie uzyskali odpowiedzi na wszelkie ich pytania.

Pomożesz również w tworzeniu firmowych baz wiedzy, tak aby klienci sami znajdowali cenne porady i wskazówki. Jeśli masz zacięcie techniczne, nauczysz się wielu rzeczy związanych z administracją stronami WWW i serwerami.

Zakres obowiązków

Do Twoich codziennych obowiązków należeć będzie między innymi:

  • obsługa klientów w ramach serwisów Domeny.tv, MSERWIS, Certyfikaty24 oraz Let’s Domains,

  • odbieranie telefonów, obsługa e-maila firmowego i czatu on-line,

  • realizacja zamówień, przygotowywanie wniosków rejestracyjnych, kompletacja dokumentów, wystawianie proform i faktur,

  • obsługa posprzedażowa zamówień,

  • aktywacja i konfiguracja usług hostingowych, edycja ustawień dla klientów,

  • doradztwo przy zakupie certyfikatów SSL, a także ich późniejsza instalacja,

  • współpraca z działem technicznym,

  • współpraca z działem marketingu,

  • kontakt z klientami w celu przypomnienia o wygasających usługach.

Na podstawie Twoich kontaktów z klientami będziesz zaangażowany w rozbudowę naszej oferty i naszych stron internetowych. Nauczysz się też wielu rzeczy związanych z redagowaniem ofert internetowych i prowadzeniem rozmów sprzedażowych z zainteresowanymi klientami.

Szukamy osoby, która:

  • może pracować w godzinach: 9:00 - 17:00 od poniedziałku do piątku lub studiuje i jest dostępna min. 4 dni w tygodniu,

  • doskonale radzi sobie z obsługą komputera oraz potrafi szybko znaleźć w Internecie informacje na każdy temat,

  • łatwo kojarzy fakty i jest w stanie szybko przyswoić wiele pojęć związanych z domenami, DNS, hostingiem, certyfikatami SSL czy też tworzeniem stron internetowych (z naszej firmowej bazy wiedzy, podczas codziennej pracy i szkoleń),

  • ma doświadczenie w pracy z klientem (niezależnie od tego, czy była to infolinia, czy kontakt osobisty),

  • cechuje się komunikatywnością i dążeniem do rozwiązania problemu klienta,

  • posługuje się językiem polskim w stopniu biegłym,

  • posługuje się językiem angielskim na poziomie co najmniej B1.

Z naszej strony zapewniamy Ci:

  • pracę w nowoczesnym biurze przy ulicy Stacyjnej 1 we Wrocławiu (biurowiec SQ Business Center),

  • możliwość częściowej pracy zdalnej po okresie wdrożenia,

  • umowę na stałe po 3-miesięcznym okresie próbnym,

  • samodzielne stanowisko pracy z wysokiej klasy sprzętem,

  • możliwość nauki i rozwoju poprzez bazę wiedzy, materiały, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

  • możliwość wyboru formy współpracy (umowa zlecenie, umowa o pracę, B2B),

  • elastyczność wynikającą z pracy w małej firmie (godziny pracy, urlopy itp.),

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności i zaangażowania,

  • wyjazdy integracyjne na koszt firmy.

Jak aplikować

Prosimy o NIE przysyłanie aplikacji ani CV poprzez odpowiedź na ofertę. Poniżej znajdziesz odnośnik do formularza rekrutacji, gdzie znajdziesz również dodatkowe informacje.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 675746359