2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podkarpackie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Rudna Mała
Dodane 15 maja 2024

Specjalista ds. obsługi klienta - SKLEP NARZĘDZIOWY

Wynagrodzenie

4 600 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rudna Mała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaDyspozycyjność: Praca zmianowaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Cześć, hej, dzień dobry!

Cieszymy się, że do nas zajrzałeś. Jesteśmy Wuber — firmą, która zajmuje się sprzedażą internetową narzędzi i elektronarzędzi. Oprócz marki własnej, w której rozwój wkładamy sporo serca, oferujemy również produkty od innych dostawców, tym samym w swojej ofercie mamy niemal każde narzędzie — od ogrodu, przez budowę, po warsztat.

Poszukujemy do naszego zespołu Specjalisty ds. Obsługi Klienta. Doświadczenie w branży oraz przede wszystkim znajomość narzędzi, elektronarzędzi będzie sporym atutem. Jednak nie jest to wymóg koniczny, wszystkiego Cię nauczymy!

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

-Kontakt telefoniczny z klientem

-Odpisywanie na wiadomości

-Przyjmowanie zamówień, wprowadzanie ich do systemu oraz weryfikacja ich poprawności i potwierdzanie

-Wsparcie dla klientów w zakresie całego procesu od zamówienia do dostawy

-Nadzór nad odbiorem zwrotów i reklamacji

-Obsługa systemu ERP, Baselinker oraz Sellasist

-Dbanie o rzetelną obsługę Klienta

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie

-Pracę od poniedziałku do piątku 8-16 :)

- Stabilne zatrudnienie, w oparciu o Umowę o pracę

- Komfortowe wdrożenie w zakres obowiązków

- Swobodę w działaniu — dla nas istotny jest przede wszystkim efekt Twojej pracy

- Dajemy Ci zielone światło na realizację Twoich pomysłów. Chcemy, żebyś miał(a) realny wpływ na rozwój firmy

- Pracę bez korporacyjnych zasad – nie mamy owocowych czwartków, ale za to jest kawa z ekspresu

- Brak dress code’u — jeśli lubisz, możesz chodzić w dresie, liczą się wyłącznie rezultaty Twojej pracy :)

- pracę stacjonarną w naszym biurze, w Rudnej Małej

Co dalej?

1. Prześlij nam swoje CV w formacie .pdf

Jeśli nas zaciekawi, od razu do Ciebie zadzwonimy.

2. W kolejnym kroku spotkamy się na żywo, porozmawiamy o Twoich i Naszych oczekiwaniach.

3. Powitamy Cię w naszym zespole i pomożemy zadomowić się na dobre.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Lokalizacja

Rudna Mała,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rudna Mała
ID: 918442323