2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Małopolskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Kraków
  6. E-commerce (handel internetowy) - Bieżanów-Prokocim
Dodane 27 maja 2024

Specjalista ds. obsługi klienta (części samochodowe)

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bieżanów-Prokocim

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

DELER.PL to innowacyjny projekt stworzony przez pasjonatów motoryzacji i doświadczonych specjalistów z segmentu e-commerce. Główną ideą portalu jest dostarczenie naszym klientom – pasjonatom, najwyższej jakości produktów dopasowanych do ich samochodów oraz indywidualnych preferencji. Wraz z dynamicznym rozwojem poszukujemy obecnie:

Specjalistę ds. obsługi klienta (ul. Bociana)

Połącz pasję do motoryzacji z pracą zawodową!

Opis stanowiska:

  • obsługa klienta w zakresie sprzedaży części zamiennych do pojazdów osobowych

  • procesowanie zamówień

  • wsparcie posprzedażne klienta.

Kandydatom oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • pracę w zespole doświadczonych i zmotywowanych ludzi

  • elastyczne godziny pracy

  • profesjonalne narzędzia pracy

  • stabilne zatrudnienie

  • wyzwania, umożliwiające rozwój własnych kompetencji oraz poszerzenie wiedzy.

Od kandydatów oczekujemy:

  • podstawowej znajomość budowy pojazdów mechanicznych

  • komunikatywności

  • zainteresowania tematyką motoryzacyjną

  • podstawowej znajomości obsługi komputera

  • umiejętności pracy z klientem.

Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bieżanów-Prokocim
ID: 671630897