2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Lubuskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Nowa Sól
Dodane 06 maja 2024

Specjalista ds. Obsługi Klienta B2B

Wynagrodzenie

4 650 - 6 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nowa Sól

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Inny, Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szukasz miejsca, gdzie Twoja energia i pozytywne nastawienie będą miały prawdziwe znaczenie? Przyłącz się do filzBee – innowacyjnej firmy produkcyjnej, która stawia na dynamiczny rozwój i doskonałą obsługę klienta.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta B2B

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą produkującą systemy akustyczne z filcu PET, która wierzy w moc pozytywnych relacji i profesjonalizmu. W filzBee cenimy sobie zaangażowanie i chęć ciągłego doskonalenia. Tworzymy niewielki zespół, w którym każdy ma wpływ na rozwój firmy.

Kogo szukamy? Szukamy Ciebie, jeśli:

  • Lubisz kontakt z ludźmi i potrafisz budować z nimi pozytywne relacje.

  • Masz doświadczenie w obsłudze klienta B2B i wiesz, jak zarządzać swoim czasem oraz zadbania o szczegóły.

  • Jesteś osobą, która nie tylko rozwiązuje problemy, ale też potrafi działać pod presją i zawsze stawia na najwyższą jakość obsługi.

  • Cechuje Cię empatia i zdolność do stanowczego, ale uprzejmego komunikowania się.

Zakres obowiązków:

  • Będziesz pierwszym punktem kontaktu dla naszych klientów, odpowiadając na ich pytania i rozwiązując napotkane problemy.

  • Zajmiesz się zarządzaniem zamówieniami, dbając o ich terminową i precyzyjną realizację.

  • Będziesz odpowiadać za to, aby klient doskonale wiedział kiedy rozpocznie się i zakończy produkcja zamówienia.

  • Będziesz pracować na rzecz utrzymania wysokiej jakości obsługi, reagując szybko na potrzeby klientów.

  • Współpraca z innymi działami będzie dla Ciebie szansą na wspieranie ciągłości i jakości usług.

  • Twoim zadaniem będzie także przyjmowanie i przetwarzanie feedbacku od klientów, co pomoże nam ciągle się doskonalić.

  • Będziesz odpowiadać za to, aby klienci otrzymali wzorniki materiałów i prototypy produktów które dla nich przygotowaliśmy

Co oferujemy?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system bonusowy za osiągane wyniki, który doceni Twoje zaangażowanie i umiejętności.

  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego w ramach firmy, co pozwala na dalsze kształtowanie Twojej kariery i ekspansję kompetencji.

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej, która tworzy unikalne rozwiązania, dając Ci szansę na pracę z innowacyjnym i ciekawym materiałem.

  • Przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu, który stawia na współpracę i otwartą komunikację, tworząc przestrzeń, gdzie każdy członek jest ważny i ma wpływ na rozwój firmy.

Zainteresowany/a?

Czekamy na Twoje CV, prześlij nam je przez OLX.

Dokumenty, które do nas prześlesz, zostaną wykorzystane wyłącznie w procesie rekrutacyjnym. Po jego zakończeniu zostaną zniszczone.

Lokalizacja

Nowa Sól,

Lubuskie

Lubuskie, Nowa Sól
ID: 916586345