2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Łódzkie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Łódź
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Śródmieście
Dodane 27 maja 2024

Specjalista ds. obsługi klienta

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Specjalista ds. Obsługi Klienta - miejsce pracy: Łódź

Oferujemy:

·        Umowę zlecenie lub B2B

·        Wynagrodzenie stałe +  prowizja

·        Szkolenia, warsztaty przygotowujące do pracy

·        Prywatną opiekę medyczną

Dofinansowanie do karty Multisport

·        Pracę zmianową

Zadania:

- Telefoniczna i mailowa obsługa klienta

- Procesowanie i rozwiązywanie zgłoszeń w systemie

- Wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie

- Koordynacja usuwania usterek i awarii w lokalach

- Współpraca z innymi działami firma

 Od kandydatów oczekujemy:

- Doświadczenia w obsłudze klienta lub sprzedaży

- Skrupulatności i dokładności

- Systematyczności i terminowości w działaniu

- Komunikatywności

- Pozytywnej energii i chęci do działania

- Dobrego planowania i organizacji pracy własnej

- Umiejętności budowania długotrwałych relacji z Klientami

- Znajomości JĘZYKA ANGIELSKIEGO w stopniu minimum B2 - WYMAGANE

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 860081808