2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Śląskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Ustroń
Trafin Oil PL
Dodane 13 maja 2024

Specjalista ds. obsługi infolinii przychodzącej

Wynagrodzenie

4 300 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ustroń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

TRAFIN OIL PL Sp. z.o.o. to firma o międzynarodowym zasięgu. Działamy już w trzech krajach: Czechy, Słowacja, a od 2009 roku także w Polsce. Jesteśmy proekologiczną firmą, która pomaga punktom gastronomicznym i mieszkańcom w odbiorze oraz utylizacji zużytych olejów jadalnych. Dzięki naszej działalności sprawiamy, że samochody napędzane są biopaliwami wytworzonymi z odpadów.

W związku z dynamicznym rozwojem do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Ustroń

Opis stanowiska pracy:

  • odbieranie połączeń przychodzących,

  • przyjmowanie zamówień od klientów,

  • prowadzenie rozmów zgodnie z określonymi normami wewnętrznymi,

  • udzielanie informacji klientom,

  • obsługa skrzynki pocztowej zamówień,

  • bieżąca współpraca ze specjalistami ds. skupu i sprzedaży – dyspozytorami oraz kierowcami.

  • raportowanie.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w kontaktach z klientem,

  • dodatkowym atutem będzie poczucie pewności siebie w rozmowach z klientem,

  • zaangażowanie w pracę,

  • dynamiczność w działaniach,

  • nastawienie na wynik, cel i rozwój.

Oferujemy:

  • pracę w zgranym zespole od poniedziałku do piątku w systemie 8:00 - 16:00,

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • szkolenia wdrażające do realizacji codziennych zadań,

  • przedpłaconą kartę żywieniową,

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,

  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego,

  • przyjazną atmosferę oraz wsparcie i pomoc zespołu już od 1. dnia pracy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Ustroń,

Śląskie

Śląskie, Ustroń
ID: 915200318