2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Rokitki
TRUGOT
Dodane 30 maja 2024

Specjalista ds. obsługi floty.

Lokalizacja

Rokitki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma TRUGOT, działająca w branży transportowej od 14 lat, poszukuje kandydata na stanowisko specjalista ds. obsługi floty.

Zakres obowiązków:

- Opieka techniczna nad flotą samochodową (terminowość przeprowadzania badań technicznych, prowadzenie dokumentacji technicznej, rejestracje aut, nadzór umów ubezpieczeniowych, szkód, leasingów, prowadzenie postępowań związanych z wykroczeniami drogowymi, obsługa kart paliwowych oraz opłat drogowych),

- prowadzenie dokumentacji związanej z flotą, między innymi: sporządzanie protokołów przekazań sprzętowo-materiałowych,

- tworzenie ewidencji paliwowych, kilometrowych,

- nadzór nad własnym warsztatem,

- negocjacje warunków współpracy z serwisami, dostawcami części zamiennych i akcesoriów,

- odpowiedzialność za prawidłowe oznakowanie i wyposażenie pojazdów,

- nadzór nad obiegiem dokumentów firmowych związanych z flotą i sprzętem (faktury, karty obiegowe, karty przyjęcia i zdania sprzętu),

- koordynacja, nadzór pracy i rekrutacja kierowców, dbanie o wyposażenie stanowiskowe kierowców (telefony i inny sprzęt).

Wymagania:

- Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym i/lub angielskiego,

- bardzo dobra organizacja pracy własnej, dokładność, skrupulatność i zaangażowanie,

- czynne prawo jazdy kat. B,

- doświadczenie związane z obsługą flotą samochodową (wiedza z budowy i eksploatacji samochodów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych i naczep),

- umiejętność weryfikacji zasadności napraw,

- umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji.

Oferujemy:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,

- pracę stacjonarną w siedzibie firmy, w Rokitkach koło Tczewa,

- praca w godzinach 08:00-16:00 pn. -pt.,

- niezbędne narzędzia pracy telefon, komputer, samochód służbowy.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę TRUGOT z siedzibą w Rokitkach zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2018 r. poz. 1000)”. Informujemy, że Administratorem danych jest firma TRUGOT z siedzibą w Rokitkach przy ul. Krótkiej 6. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Rokitki,

Pomorskie

Pomorskie, Rokitki
ID: 918671488