2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Wielkopolskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Wągrowiec
Dodane 20 maja 2024

Specjalista ds. Obsługi ecommerce / marketplace

Lokalizacja

Wągrowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

EinParts Europe sp. z o.o.

Importer i dystrybutor akcesoriów samochodowych poszukuje na stanowisko:

Specjalista ds. e-commerce

Miejsce pracy: Wągrowiec

Obowiązki na stanowisku:

- wystawianie ofert na platformach e- commerce (allegro, ebay itd)

- tworzenie kampanii reklamowych na marketplacach

- współpraca z grafikiem / fotografem w celu tworzenia najlepszych treści / podstawowa obróbka zdjęć

- raportowanie

Wymagania:

- dyspozycyjność i dobra organizacja pracy

- minimum wykształcenie średnie

- znajomość podstaw pakietu Office (word, outlook), znajomość presty i podstaw html

- doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

- praca w stabilnej firmie z możliwością rozwoju

- praca w młodym zespole w spokojnej atmosferze

- możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego

Proszę o przesłanie CV przez platformę OLX

Lokalizacja

Wągrowiec,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Wągrowiec
ID: 834989586