2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Social media
  5. Social media - Mazowieckie
  6. Social media - Warszawa
  7. Social media - Włochy
Dodane 23 maja 2024

Specjalista ds. Mediów Społecznościowych - Warszawa

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

M&M Gold - lider w branży jubilerskiej poszukuje ambitnego i kreatywnego specjalisty ds. mediów społecznościowych, który będzie odpowiedzialny za budowanie i zarządzanie wewnętrzną strategią kanałów w mediach społecznościowych.

Obowiązki:

  • Opracowanie i realizacja strategii mediów społecznościowych dla naszych marek zgodnie z celami biznesowymi firmy.

  • Tworzenie angażujących opisów dostosowanych do różnych platform społecznościowych i zgodnych ze specyfikacją sektora produktów premium.

  • Analiza danych i monitorowanie trendów w celu optymalizacji strategii komunikacji online oraz raportowanie efektów działań.

  • Współpraca z zespołem kreatywnym i marketingowym w celu zapewnienia spójności komunikacji marki.

  • Współpraca z Instablogerami i Youtuberami.

  • Samodzielne działania reklamowe.

  • Sporadycznie tworzenie grafik w Canvie.

  • Sporadycznie drobne edycje w CupCat.

  • Koordynowanie sesji zdjęciowych i angażowanie się w proces twórczy.

Wymagania:

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz udokumentowane sukcesy w zarządzaniu mediami społecznościowymi (preferowane branże z sektora premium).

  • Znajomość narzędzi analitycznych i reklamowych do obsługi mediów społecznościowych.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i redakcyjne.

  • Sumienność, systematyczność oraz punktualność w wykonywaniu obowiązków.

  • Wysokie poczucie estetyki.

  • Kreatywność i umiejętność generowania innowacyjnych pomysłów.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność w podejmowaniu decyzji.

  • Język angielski minimum na poziomie B2 w mowie i piśmie.

  • Znajomość Canva, CupCat, ChatGPT.

  • Wysoka kultura osobista.

Mile widziane:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z marketingiem, komunikacją społeczną, mediami).

  • Obsługa Adobe Photoshop.

  • Obsługa Buffer.

Pracodawca oferuje:

  • Pracę w renomowanej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku.

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznym i inspirującym środowisku.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Jeśli jesteś pasjonatem mediów społecznościowych, poszukujesz nowych wyzwań i pragniesz stać się częścią naszego zespołu, to czekamy właśnie na Twoje zgłoszenie!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 915769307