2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Wielkopolskie
  6. Marketing - Poznań
  7. Marketing - Rataje
Dodane 14 maja 2024

Specjalista ds marketingu internetowego

Wynagrodzenie

7 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Rataje

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Młoda, dynamicznie rozwijająca się firma handlu internetowego poszukuje ambitnej, bystrej i pracowitej osoby do działań marketingowych.

Hurtownia materiałów opakowaniowych zaopatruje małe i średnie sklepy internetowe oraz drobnych przedsiębiorców. Zdecydowana większość to sprzedaż wysyłkowa. Jesteśmy obecni z wielu kanałach które chcemy systematycznie rozwijać i poprawiać.

W związku z ambitnymi planami do wsparcia działań marketingowych potrzebujemy śmiałej, kreatywnej, pracowitej i pozytywnie nastawionej osoby z wiedzą o branży e-commerce która chce mieć realny wkład w dalszy rozwój firmy.

Jaki powinieneś/powinnaś być?

  • otwarty i kreatywny by szukać nowych rozwiązań pozwalających na zwiększenie ruchu w sklepie internetowym

  • lubisz kontakt z ludźmi - by współpracować z resztą zespołu i podwykonawcami

  • jesteś młody, ambitny, pracowity/a i zwinnie działający

  • masz możliwie specjalistyczną, popartą konkretną praktyką wiedzę o rynku e-commerce i marketingu internetowym(np. Google Analytics, Meta, YouTube, Baselinker, Allegro, Microsoft 365 itp)

  • znasz się na narzędziach nowoczesnego e-commerce-u, najchętniej też automatyzacjach, AI

  • wiesz jak tworzyć sprzedające opisy, oferty, zdjęcia czy reklamy

  • masz już pierwsze sukcesy i wdrożenia za sobą

  • jesteś samodzielny, dokładny i dobrze zorganizowany

  • posługujesz się dość swobodnie angielskim w mowie i piśmie

  • jesteś osobą proaktywną, która nie czeka a działa, szuka rozwiązań i dróg do celu a nie problemów i przeszkód

Jakie zadania cię czekają?

  • rozwój i doskonalenie ofert, opisów, zdjęć we własnym sklepie i marketplace

  • dodawanie nowych produktów

  • wdrożenia na nowe rynki eksportowe i nowe marketplace

  • tworzenie lub współtworzenie grafik, zdjęć produktowych

  • współudział w tworzeniu kampanii reklamowych

  • research i nawiązywanie współprac reklamowych

  • analiza konkurencji, rynku czy wewnętrzne analizy danych

  • współpraca z social media managerem i SEO/SEM managerem

  • inne zadania zależne od posiadanych umiejętności i ustaleń

Co możesz otrzymać?

  • pracę w młodym, małym zespole (obecnie kilka osób)

  • możliwości rozwoju zawodowego w miarę wzrostu firmy, który może w dużym stopniu zależeć od Ciebie

  • duża samodzielność w codziennej pracy

  • potrzebne narzędzia do wygodnej pracy - telefon, laptop, monitor a może nawet samochód

  • elastyczne godziny pracy

  • możliwy częściowy home office

  • atrakcyjne rosnące zarobki zależne od jakości i efektywności pracy i wyników

  • możliwość zatrudnienia na umowie zlecenie, o pracę lub B2B

  • możliwe także zatrudnienie w niepełnym wymiarze godzin, np. dla kończących studia dzienne, minimum 6h dziennie

  • stół do tenisa stołowego i rzutki w miejscu pracy

Wynagrodzenie w podanych widełkach - podstawowe zależnie od kompetencji, formy zatrudnienia i wymiaru czasu pracy + premie.

Firma zlokalizowana jest przy Rondzie Żegrze gdzie łatwo dojedziesz tramwajem czy samochodem i bezpłatnie zaparkujesz.

Jeśli wydaje ci się że spełniasz przedstawione wymagania, nie zależy Tobie by przesiedzieć godziny a tworzyć coś ciekawego i każdego dnia rozwijać się z nami - odezwij się do nas! Prześlij swoje aktualne CV wraz z terminem dostępności i kilka słów o sobie jak i o tym dlaczego ta praca jest dla Ciebie. W przeciwnym razie nie oczekuj informacji zwrotnej od nas.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Rataje
ID: 918379644