2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Śląskie
  6. Marketing - Bielsko-Biała
Dodane 23 kwietnia 2024

Specjalista ds. Marketingu i Social Media

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Nasz zespół składa się zarówno doświadczonych specjalistów, jak i ludzi młodych, dynamicznych, nastawionych na rozwój.

Stawiamy na osoby aktywne, z inicjatywą, zaangażowane w zdobywanie wiedzy i podnoszące swoje kwalifikacje.

Obecnie poszukujemy Pracowników na stanowisko:  Specjalista ds. Marketingu i Social Media

Opis stanowiska:

  • Budowa strategii marketingowej dla zarządzanych produktów finansowych,

  • Nadzorowanie kampanii reklamowych oraz analiza ich skuteczności,

  • Organizacja eventów zewnętrznych i wewnętrznych, konkursów, akcji specjalnych we współpracy z działem sprzedaży,

  • Tworzenie materiałów marketingowych na potrzeby wszystkich kanałów komunikacji (m.in. social media, reklamy),

  • Monitoring i analiza klientów w celu maksymalizacji wyników biznesowych,

  • Współkreowanie nowych produktów,

  • Dbanie o rozwój i budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

  • Doświadczenia w prowadzeniu projektów komunikacyjnych i marketingowych,

  • Znajomość narzędzi marketingu online,

  • Znajomość zasad języka polskiego, lekkie pióro,

  • Umiejętność analitycznego myślenia, inicjatywa, dynamizm, duża samodzielność i odpowiedzialność za pracę,

  • Umiejętności interpersonalne i negocjacyjne,

  • Samodzielność w realizacji zadań, dobra organizacja pracy oraz współpracy w zespole.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Elastyczny czas pracy,

  • Służbowy laptop,

  • Bezpośredni wpływ na kierunek rozwoju firmy,

  • Kreatywny i pełen pozytywnej energii Zespół.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 913900933