2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Kujawsko-pomorskie
  6. Marketing - Rynarzewo
Dodane 13 maja 2024

Specjalista ds. marketingu

Lokalizacja

Rynarzewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

RAWICOM S.A. firma, która specjalizuje się w montażu dachowych instalacji fotowoltaicznych wielkoskalowych i gruntowych wielkopowierzchniowych dla dowolnych podmiotów. Od lat projektujemy oraz budujemy w tym modelu elektrownie fotowoltaiczne w kraju i za granicą. Drugim obszarem naszej działalności jest produkcja konstrukcji pod instalacje PV. Działamy na rynku od 2006 roku.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. marketingu

Co oferujemy?

·        Umowę o pracę lub B2B,

·        Niezbędne narzędzia pracy: telefon służbowy, laptop,

·        Atrakcyjne wynagrodzenie,

·        Elastyczny czas pracy,

·        Otwartość na nowe pomysły i inicjatywę,

·        Przyjazną, wspierającą atmosferę pracy w zespole doświadczonych ekspertów chętnie dzielących się wiedzą,

·        Pracę w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się branży źródeł odnawialnych,

·        Ubezpieczenie grupowe Warta, kartę MultiSport, opiekę medyczną Medicover.

Jakie zakres obowiązków na Ciebie czeka?

·        Współpraca z firmami outsourcingowymi tj. agencje reklamowe, drukarnie,

·        Zamawianie i zlecanie reklam prasowych, radiowych,

·        Prowadzenie kampanii oraz post planningu w social mediach (dla grupy 3 spółek),

·        Planowanie i realizacja działań promocyjnych B2C i B2B,

·        Koordynacja kreacji i produkcji materiałów promocyjnych wewnętrznych (SIW) oraz zewnętrznych,

·        Aktywna współpraca z pozostałymi działami w firmie,

·        Rozbudowa stron internetowych we współpracy z agencjami IT,

·        Zastrzeganie znaków towarowych,

·        Działania PR i CSR.

Czego oczekujemy?

·        Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

·        Kreatywność,

·        Zaangażowanie, rzetelność i odpowiedzialność,

·        Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,

·        Dyspozycyjność,

·        Umiejętność obsługi komputera,

·        Prawo jazdy kat. B,

·        Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Lokalizacja

Rynarzewo,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Rynarzewo
ID: 905923190