2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Małopolskie
  6. Marketing - Kraków
  7. Marketing - Grzegórzki
Dodane 21 maja 2024

Specjalista ds. Marketingu

Wynagrodzenie

45 - 50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Grzegórzki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dla naszego Klienta, który działa w branży hotelarskiej, organizacji imprez turystycznych oraz jest twórcą innowacyjnego produktu, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Marketingu. Głównym celem stanowiska będzie zarządzanie zespołem oraz generowanie innowacyjnych pomysłów i strategii promocyjnych.

Miejsce pracy: Kraków, Kazimierz

Obowiązki:

  • Zarządzanie zespołem marketingowym, motywowanie do osiągania celów

  • Tworzenie i wdrażanie strategii promocji i reklamy dla oferowanych produktów i usług

  • Analiza rynku oraz konkurencji w celu identyfikacji nowych możliwości

  • Koordynacja działań marketingowych podczas eventów

  • Monitorowanie efektywności kampanii i raportowanie wyników

Wymagania:

  • Umiejętność zarządzania zespołem oraz motywowania do pracy

  • Kreatywność i umiejętność generowania innowacyjnych pomysłów

  • Znajomość narzędzi i technik marketingowych

  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku, gotowość do pracy pod presją czasu

  • Dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność organizacji czasu pracy zespołu

  • Doświadczenie w branży hotelarskiej lub organizacji imprez turystycznych będzie dodatkowym atutem

Warunki pracy:

  • Umowa o pracę, umowa zlecenie lub B2B

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznym środowisku

  • Dofinansowanie obiadów pracowniczych

  • Zniżki na usługi hotelowe

Agencja Pracy Tymczasowej BeFlexi Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 28050.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Grzegórzki
ID: 919535917