2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Wielkopolskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Pianowo
CDRL S.A.
Dodane 29 maja 2024

Specjalista ds. Marketing Automation

Lokalizacja

Pianowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma CDRL S.A., właściciel marki COCCODRILLO specjalizuje się w projektowaniu, produkcji oraz sprzedaży odzieży dziecięcej. Ubrania naszej marki dostępne są w sklepach na całym świecie. Fundamentem naszej organizacji są pracownicy. Dlatego dużą wagę przywiązujemy do procesu rekrutacji i zatrudniania kandydatów, którzy będą chcieli związać się z nami na dłużej i wnieść wkład w rozwój naszej Firmy. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalisty ds. Marketing Automation

 Jeśli:

  • Potrafisz rozpoznać Klienta powracającego i odpowiednimi działaniami zachęcić go do dokonania transakcji

  • Potrafisz użyć narzędzi marketing automation, aby zwiększyć koszyk zakupów naszych Klientów

  • Jesteś ciekawy świata, interesują Cię zachowania Klientów w sieci

  • Jesteś analitycznym umysłem i potrafisz pracować na dużych bazach danych

  • Wiesz jak zwiększyć wartość koszyka, współczynnik konwersji czy retencję Klienta

To ta oferta jest dla Ciebie idealna.

Twój zakres obowiązków:

  • Wsparcie w projektowaniu i realizacja strategii działania w zakresie marketing automation

  • Obserwacja i analiza zachowań Klientów on-line w celu budowy ich segmentacji, tworzenia spersonalizowanej komunikacji, wdrażania elementów zaangażowania użytkowników

  • Analiza i optymalizacja działań e-marketingowych w celu budowania skutecznej komunikacji z Klientem oraz zwiększenia efektywności podejmowanych działań

  • Raportowanie działań

Nasze wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy z narzędziami marketing automation

  • Wiedza z zakresu e-commerce oraz digital marketingu

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność analitycznego myślenia i formułowania wniosków, doświadczenie w pracy na dużych bazach danych

  • Nastawienie na cel, umiejętność pracy w oparciu o KPI

  • Umiejętność komunikacji i pracy w zespole

  • Proaktywna postawa oraz inicjatywa w działaniu

To oferujemy:

  • Pracę na zaawansowanych rozwiązaniach technologicznych, ciekawe i rozwojowe projekty

  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze e-commerce i zdobywania nowych doświadczeń w prężnie rozwijającej się organizacji o zasięgu globalnym

  • Stabilne warunki zatrudnienia w polskiej firmie w ramach umowy o pracę

  • Wynagrodzenie uzależnione od poziomu kwalifikacji i umiejętności

  • Dużą samodzielność oraz możliwość wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw

  • Pakiet benefitów w tym Kartę MultiSport, ubezpieczenie grupowe, zniżkę na produkty firmowe

  • Możliwość porozmawiania i podzielenie się swoimi pomysłami na „Śniadaniu z Zarządem”

  • Partnerską komunikację, bezpośredni kontakt z przełożonym i przyjazne środowisko pracy

  • Ponadto bardzo dobry dojazd z Poznania i Leszna trasą S5

Do CV prosimy koniecznie o dołączenie klauzuli:

Serdecznie zapraszamy.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Pianowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Pianowo
ID: 916940415