2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Kujawsko-pomorskie
  6. Logistyka - Lisi Ogon
Dodane 22 maja 2024

Specjalista ds. logistyki

Lokalizacja

Lisi Ogon

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Fabryka Mebli Gala Collezione to jeden z największych producentów mebli tapicerowanych w Polsce. Na tworzonych przez nas sofach, narożnikach i fotelach zasiadają tysiące rodzin w kraju i za granicą. Naszą ambicją jest tworzenie mebli pięknych, funkcjonalnych i wygodnych, a jednocześnie różnorodnych.

Od blisko 20 lat inspirujemy do życia w komforcie i tworzenia pięknej przestrzeni w swoim domu.

Grupa Gala Collezione zatrudni w Zakładzie w Lisim Ogonie pracownika na stanowisko:

Specjalista/ka ds. logistyki

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i realizacja wysyłek w zakresie transportu międzynarodowego;

  • Dbanie o prawidłowy przebieg procesu wysyłki – od momentu wyceny po realizację;

  • Współpraca z firmami transportowymi oraz ze spedycjami drogowymi;

  • Prowadzenie negocjacji dotyczących wycen transportowych;

  • Przygotowywanie dokumentacji niezbędnej do wysyłek, wycen oraz wyliczeń transportowych;

  • Awizowanie dostaw w systemach logistycznych;

  • Śledzenie ruchu towarów, kontrola terminowości dostaw i rejestrowanie ewentualnych niezgodności;

  • Współpraca z Działem Zakupów oraz Księgowości w zakresie dokumentacji związanej z odprawami celnymi oraz transportem;

  • Przygotowywanie analiz i comiesięczne raportowanie kosztów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w Logistyce / Transporcie;

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie pozwalającym swobodną komunikację, znajomość języka anielskiego będzie dodatkowym atutem;

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w tym Excel);

  • Komunikatywność i odpowiedzialność za powierzone zadania.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Dobrą atmosferę i koleżeńskie relacje w zespole;

  • Narzędzia pracy: telefon, komputer;

  • Benefity pozapłacowe (opieka medyczna, karta sportowa) oraz catering obiadowy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV aplikując przez OLX

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926)."

Lokalizacja

Lisi Ogon,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Lisi Ogon
ID: 920018235