2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Wielkopolskie
  6. Logistyka - Kościan
Łukasz Nowaczyk
Dodane 21 maja 2024

Specjalista ds. Logistyki

Lokalizacja

Kościan

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Soufflet to francuska grupa rolno-spożywcza o zasięgu międzynarodowym. Działa w szczególności w sektorach jęczmienia i pszenicy. Jest jedną z największych firm skupujących zboża w Europie. Działa również na rynkach międzynarodowych poprzez spółkę Soufflet Negoce by InVivo.

W przypadku jęczmienia jest to jeden z czołowych producentów słodu w Europie, Azji i Ameryce Południowej.

Jesteś studentem? Szukasz możliwości rozwoju i zdobycia praktycznych umiejętności w obszarze logistyki? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Dołącz do naszego zespołu pracowników w Kościanie, Gostyńska 59, 64-000 jako Stażysta/ka na okres wakacji i rozpocznij swoją karierę zawodową w Logistyce

Twój zakres obowiązków

  • podejmowanie decyzji dotyczących przemieszczania towarów, komponentów, półproduktów itd.

  • rozwiązywanie problemów związanych z transportem

  • optymalizacja sieci magazynów i przystosowanie ich do wymagań odbiorców

Nasze wymagania

  • status studenta

  • sprawna obsługa komputera,

  • świadomość kosztowa

  • umiejętności organizacyjne

  • umiejętności komunikacyjne

  • umiejętność pracy w zespole

  • zdolności organizacyjne

  • mile widziane doświadczenie zawodowe w dziale logistyki lub znajomość zagadnień dystrybucji i logistyki

Oferujemy - Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w zarządzaniu magazynem zbóż w okresie piku sezonowego - Współpraca na podstawie Umowy zlecenia - Wynagrodzenie 29 zł/h

Jeśli jesteś ambitną osobą, chcesz zdobyć praktyczne doświadczenie w dziedzinie logistyki i rozwijać się w profesjonalnym środowisku, to ta oferta jest dla Ciebie! Dołącz do nas i rozpocznij swoją karierę już teraz! Zapraszamy do przesłania swojego CV! Czekamy na Ciebie!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kościan,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kościan
ID: 916742142