2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Kujawsko-pomorskie
  6. Logistyka - Lubień Kujawski
Dodane 07 maja 2024

Specjalista ds. logistyki

Lokalizacja

Lubień Kujawski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma POLMAIS w Lubieniu Kujawskim, Narty 34a, poszukuje pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. logistyki w branży rolniczej

Zakres obowiązków:

  • Organizowanie i nadzorowanie odbiorów i dostaw towarów do klientów

  • Kontrola terminowości dostaw

  • Bezpośrednia współpraca z działem sprzedaży

  • Ścisła komunikacja z magazynem oraz kierowcami

  • Wyjaśnianie reklamacji i niezgodności dostaw od strony logistycznej

  • Nadzór nad stanami magazynowymi ściśle określonych towarów

  • Przygotowywanie dokumentów związanych z realizacją wysyłki

  • Nadzór nad flotą pojazdów służbowych (m.in. eksploatacja, paliwo)

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie: min. Średnie, preferowane wyższe kierunki: transport, logistyka

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wysoka umiejętność logicznego i analitycznego myślenia

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Wysoka motywacja i zaangażowanie w realizowane zadania

  • Sumienność i dokładność

  • Wysokie zdolności organizacyjne

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Komunikatywność

  • Chęć przyswajania nowej wiedzy

Oferujemy:

  • Pracę na pełny etat

  • Umowę o pracę

  • Pracę w systemie I zmianowym z reguły pon.-pt. w godz. 7:00-15:00

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kawę, herbatę

  • Pracę w miłej i kameralnej atmosferze

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Spotkania integracyjne

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie swojej aplikacji poprzez OLX lub osobiście w siedzibie Spółki z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Lokalizacja

Lubień Kujawski,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Lubień Kujawski
ID: 916634244