2. Praca
  3. HR
  4. Pozostałe w HR
  5. Pozostałe w HR - Dolnośląskie
  6. Pozostałe w HR - Wrocław
  7. Pozostałe w HR - Stare Miasto
Dodane 10 maja 2024

specjalista ds. legalizacji pobytu cudzoziemców / Карты побыту

Wynagrodzenie

5 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Szukamy kandydata do naszego zespołu! ;)

Poszukujemy osoby z doświadczeniem w dziedzinie legalizacji statusu cudzoziemców. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie procesów legalizacyjnych cudzoziemców w urzędach.

Opis stanowiska:

  • Legalizacja pobytu cudzoziemców na stałe i tymczasowe mieszkanie w Polsce.

  • Pomoc w uzyskiwaniu polskiego obywatelstwa.

  • Wnioskowanie o zezwolenia na pracę dla cudzoziemców, umożliwiające podjęcie pracy na terenie Polski.

  • Legalizacja pobytu cudzoziemców związanego z prowadzeniem działalności gospodarczej, w tym przygotowywanie opinii i umów z zakresu prawa pracy.

  • Prowadzenie spraw związanych z prawem pracy.

Jesteśmy gotowi rozważyć kandydatów zarówno z dużym, jak i niewielkim doświadczeniem zawodowym.

Praca w zespole składającym się z osób o różnym pochodzeniu, w tym ukraińskim.

Miejsce pracy: Wrocław, ul. Kuźnicza 10.

Jeśli spełniasz powyższe wymagania, prosimy o przesłanie swojego CV.

Migrant Expert Sp. z o.o.

Ищем специалиста для нашей команды! Migrant Expert Sp. z o.o. - польская компания, предоставляющая услуги по легализации пребывания иностранцев на территории Польши.

Чего мы ожидаем от кандидата:

  • Опыт работы в сфере легализации.

  • Знание польского языка (минимальный уровень B1).

  • Умение строить долгосрочные отношения с клиентами.

Мы предлагаем:

  • Официальное трудоустройство.

  • Полный рабочий день.

  • Удобное место работы в центре города.

  • Конкурентную заработную плату, включая ставку и премии за успешно завершенные процессы.

  • Необходимое рабочее оборудование (мобильный телефон, ноутбук).

  • Работу в молодой команде специалистов.

  • Испытательный срок: 2 месяца.

Если вы отвечаете указанным требованиям и ожиданиям, пожалуйста, отправьте свое резюме на указанный электронный адрес или позвоните.

Dolnośląskie

Dokładna lokalizacja
Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 863200577