2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Śląskie
  6. Księgowość - Jaworzno
Dodane 30 kwietnia 2024

specjalista ds. księgowości

Lokalizacja

Jaworzno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Opis

Miejsce pracy: Jaworzno

Szukamy osoby, która posiada wiedzę i doświadczenie w pracy na stanowisku samodzielnego księgowego.

Zachęcamy do składania aplikacji osoby, które posiadają dłuższy okres przerwy w pracy w związku z wychowaniem dzieci.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • samodzielne prowadzenie pełnej i uproszczonej księgowości dla klientów,

  • księgowanie i weryfikacja faktur zakupowych i sprzedażowych,

  • księgowanie wyciągów bankowych, dokumentów wewnętrznych, raportów kasowych,

  • przygotowywanie danych do deklaracji podatkowych VAT, CIT, PIT,

  • odpowiedzialność za gromadzenie, przygotowywanie i przechowywanie dokumentacji,

  • przygotowanie dokumentów do rozliczenia dotacji,

  • przygotowanie sprawozdań finansowych,

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi.

NASZE WYMAGANIA:

  • wykształcenie o profilu ekonomicznym, finansowym lub z zakresu rachunkowości,

  • doświadczenie na stanowisku księgowej,

  • dobra znajomość zagadnień podatkowych, zasad rachunkowości,

  • odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie, dobra organizacji pracy,

  • dobra znajomość pakietu MS Office.

MILE WIDZIANE:

  • znajomość programu Sage Symfonia oraz INSERT Rachmistrz,

  • doświadczenie w biurze rachunkowym,

  • Certyfikat Księgowego lub ukończony kurs Głównej Księgowej w SKwP

W ZAMIAN ZA EFEKTYWNE WSPIERANIE NAS SWOIMI KOMPETENCJAMI OFERUJEMY:

  • umowa o pracę,

  • finansowanie twoich planów w zakresie rozwoju zawodowego,

  • możliwość elastycznego decydowania o swoim czasie pracy ( pomiędzy 07:00 – 17:00)

  • praca w komfortowym biurze w Jaworznie, z wygodnym dojazdem i parkingiem,

  • praca w rodzinnej firmie gdzie nie ma podziału na podwładnych i szefów, a wzajemne relacje buduje się w oparciu o partnerstwo i szacunek.

  • codziennie pyszna kawa i słodkie przekąski

szczegółowe informacje na naszej stronie www.biuroincome.pl/kariera/

Zapraszamy do współpracy!

Lokalizacja

Jaworzno,

Śląskie

Śląskie, Jaworzno
ID: 913925049