2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Śląskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Zebrzydowice
Dodane 15 maja 2024

Specjalista ds. Kontrolingu Finansowego

Lokalizacja

Zebrzydowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy, Praca zdalna

Piekarnia Zebrzydowice poszukują doświadczonej osoby na stanowisko:

Specjalisty ds. Kontrolingu Finansowego.

Osoba zainteresowana stanowiskiem będzie skrupulatnie analizować transakcje finansowe, dbać o poprawność wpływów i wypływów finansowych oraz sprawdzać zgodność zrealizowane i zaplanowane transakcje. Będzie dokładnie przyglądać się danym i raportom finansowym, eliminując ewentualne błędy oraz podejmując działania zapobiegawcze, aby zapewnić zgodność operacji finansowych z planami i założeniami firmy.

Obowiązki:

  • Monitorowanie poprawności oraz dokładność transakcji finansowych w sklepach i piekarni.

  • Analiza wpływów i wypływów finansowych.

  • Rozliczanie transakcji oraz sprawdzanie zgodności z planami i założeniami.

  • Tworzenie raportów dotyczących zrealizowanych oraz zaplanowanych transakcji.

  • Współpraca z zespołem księgowości oraz zarządem w celu zapewnienia zgodności operacji finansowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z finansami, ekonomią lub pokrewne).

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku kontrolingu finansowego lub w dziale finansowym będzie dodatkowym atutem.

  • Znajomość zagadnień związanych z analizą finansową oraz sprawozdawczością.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne.

  • Zorientowanie na szczegóły oraz umiejętność analitycznego myślenia.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie branży piekarniczej.

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia cennego doświadczenia w kontrolingu finansowym.

  • Pracę w przyjaznym i profesjonalnym środowisku.

  • Elastyczne godziny pracy i możliwość negocjacji warunków zatrudnienia.

Jeśli jesteś zainteresowany(a) dołączeniem do naszego zespołu jako Specjalista ds. Kontrolingu Finansowego, prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja.piekarniazebcegmail.com lub kontakt telefoniczny pod numerem [5.1.8.7.4.6.6.2.7]. Piekarnia Zebrzydowice czeka na osobę odpowiedzialną, zorientowaną na efektywność i gotową podjąć wyzwania!

Lokalizacja

Zebrzydowice,

Śląskie

Śląskie, Zebrzydowice
ID: 918446817