2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Pomorskie
  6. Kadry i płace - Gdańsk
  7. Kadry i płace - Strzyża
Dodane 29 kwietnia 2024

Specjalista ds. Kadr i Płac

Lokalizacja

Gdańsk, Strzyża

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Oferujemy usługi księgowe oraz doradztwa podatkowego od ponad 30 lat.

Świadczymy wysoką jakość usług księgowo-podatkowych. Zapewniamy bezpieczeństwo informacji, profesjonalny zespół ekspertów i indywidualne podejście. Współpracując na bieżąco z klientem rozpoznajemy jego aktualne potrzeby w zakresie księgowości i podatków. Dzięki takiemu podejściu, możemy dopasować się do tempa rozwoju naszych klientów i zmieniającego się rynku.

Poszukujemy na stanowisko: Specjalista ds. Kadr i Płac

Miejsce pracy: Gdańsk

 Opis stanowiska

  • prowadzenie dokumentacji personalnej związanej z nawiązaniem, przebiegiem oraz rozwiązaniem stosunku pracy,

  • samodzielne naliczanie wynagrodzeń (umowy o pracę oraz umowy cywilnoprawne) i przygotowywanie list płac,

  • sporządzanie deklaracji ZUS, PFRON, PIT oraz sprawozdań do GUS,

  • nadzór nad terminowością badań medycyny pracy oraz szkoleń BHP,

  • prowadzenie korespondencji dotyczącej zajęć komorniczych,

  • sporządzanie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu, a także dokumentacji do celów zasiłkowych i emerytalno-rentowych,

  • rozliczanie zaliczek pracowników.

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie;

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Dobra znajomość zasad naliczania wynagrodzeń;

  • Znajomość przepisów dotyczących prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od osób fizycznych;

  • Wiedza z zakresu PPK;

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, programu kadrowo - płacowego Symfonia oraz Płatnik

  • Bardzo dobra organizacja pracy, inicjatywa i zaangażowanie;

  • Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej

  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Umowę o pracę w stabilnej i szybko rozwijającej się polskiej, rodzinnej firmie, z przyjazną kulturą organizacyjną,

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń

  • Duże możliwości samorealizacji oraz rozwoju

  • Kartę Multisport

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Strzyża
ID: 915237004